Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #123833 üzenetére

    Akkor NTV -> NT / NT Hawk -> Transalp -> Duvi?

    NTV-n ültünk már az nehéz volt és nem volt szimpatikus pedig képen nagyon tetszett neki.
    Nem a menet közbeni súlytól tartunk régóta motorozik anno a gyerek (hello :DDD) miatt lett csere robogóra aztán így maradt a dolog,hanem ha tologatni kell vagy felállítani a későbbiek során. A rezonancia a legkevésbé sem zavarja, a CB blokkja hiába kiegyenlítős az is rezonál 6k-nál mint akinek nincs jobb dolga... de ez pl nagyon tetszett neki. :K

    A kocka lámpás bandi is jó ötlet nem is jutott eszembe! Sok van belőle és aránylag egyszerű cucc az is..., szerintem meg kell nézzünk egy néhány tucat motort a következő pár hónapban.

    Én rossz szellem lévén a fejidomos hornetet is propagáltam neki de az is a túl modern jelzőt kapta, ha nem 55 lenne most szerintem ha rajta múlna venne valami cafe racert első sorban úgyis amolyan szombati motor lesz belőle... :DD

    tboldi :R

    Nehezebb másnak gondolkodni típusokon mint mikor az ember magának keresi az utódot. :DDD

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák