Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz etnies #123058 üzenetére

    Ezt en is irtam, hogy amennyiben nem az van a szamlan, nem tajekoztattak teged errol az termeszetesen lehuzas.
    Bar nem latom, mi ebben az uzleti model. Illetve en csak azt akartam erzekeltetni, hogy azt hittem valami nagyobb gond tortent veled a szervizben, hogy dokumentalni kelljen valamit.
    A rudis peldat ertem, de en nem ezt mondtam. Egyertelmu, hogy ha nem azt kapod, amiert fizetsz, az baj. De az elet melyik teruleten nem kapod meg ugyanezt ugyanekkora esellyel, es miert nem kernek toled dokumentalast, amikor kateterezed valakinek az anyjat? Banki alkalmazottra miert nem koppintasz ra, hogy tenyleg nincs aprobetu? A pektol miert nem kerdezed meg, hogy megmostad a kezed, mielott eladsz nekem valami szrt?
    A fb szerelok imadjak dokumentalni, amit csinalnak, megis szerintem egyaltalan nem szakszeru, amit csinal a legtobb. Barmelyik szervizben megkaphatod a hanyagsagot, teljesen mindegy hogy zug, vagy markaszerviz, nem ebbe az iranyba akartam elmenni.

    En szemely szerint felhaboritonak tartom, ha valaki ott akar allni mogottem, es nezni, hogy mit csinalok. Ugy, hogy sokszor nem tudja mit miert csinalok. Akkor legkozelebb en is bemehetek a munkahelyere es nezhetem hogy mit csinal nekem? Sztm ez nonszensz. De ez az en velemenyem.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák