Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rayoliviero

    veterán

    válasz Geresics #117709 üzenetére

    Most nem tanácsot kértem, hanem leírtam, hogy számomra a bőrruha elviselhetetlen ilyen melegben. Amikor az egykerekezést próbálgattam, akkor még rajtam volt a bőrruha, nem volt ilyen hőség. A hiba pedig a motorban volt. 2003-as sportmotor, volt öt gazdája, széthajthatták, gyenge volt. Tapasztalatlannak nem érzem magam, fiatalon a motoron töltöttem az életem, amit szerintem nem lehet elfelejteni. Az egykerekezésben viszont tényleg nincs tapasztalatom, az kimaradt az életemből. De annyit azért meg tudok állapítani, hogy az a motor gyenge volt hozzá.
    A ruhára pedig visszatérve azt nem vitattam, hogy a pamut póló + bőrruha kombótól hűvösebb, de a farmer + póló kombótól nem tartom valószínűnek. Az edzőruha amúgy nem hasonló? Van itthon mindenféle: Nike, Adidas, Under Armor. Ezek is gyorsan száradó ruhák.Tényleg jó, de elég benne eltölteni egy órát az edzésen, utána alig várom, hogy levehessem a műszálas ruhát. Ha motorozni megyek, akkor a motorozáson kívül mást is csinálok, mondjuk kajálok egy étteremben, beugrok ismerősökhöz stb. Nem tudom magam elképzelni olyankor ebben a cuccban. De ez igaz a motoros csizmára is, gyalogolni nem lehet benne még keveset sem. Ha pedig kint még a tegnapihoz hasonló hőség is van, akkor nincs esélye, hogy felvegyem.Természetesen ha olyan hosszú túrákra mennék, mint Te , akkor beöltöznék, mert muszáj, mint ahogy felveszem munka közben is jelen helyzetben a szkafandert, mert ott is muszáj. De kisebb utakra számomra a farmer és póló a legjobb, de ezzel nemcsak én vagyok így. A görögök olaszok, spanyolok stb. közül nagyon sokan motoroznak védőfelszerelés nélkül. Például a 80 éves görög bácsi mezítláb motorozik a chopperrel. El nem tudná képzelni, hogy beöltözzön.

    Micsurin: Képzeld nem szoktam elesni. Szeretem, amikor az emberek a fórumon véleményt mondanak a másikról pár hozzászólás alapján. Mert próbálgattam az egykerekezést és vettem a 750-es legyengült motor helyett egy ezres gépet.

    [ Szerkesztve ]

  • jacis

    nagyúr

    válasz Geresics #117709 üzenetére

    "Nem köpködjük egymást, hanem véleményeket ütköztetünk, érvelünk, amivel vagy meggyőzzük a másikat, vagy nem!" - lehordod, hogy idióta aztán meg képes vagy ezt leírni :C

    iPhone 15 Pro Max,; Samsung Galaxy Z Fold 5; GoPro 8 black, XBOX Series S, Samsung Galaxy Watch 4

Új hozzászólás Aktív témák