Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz dellfanboy #113827 üzenetére

    "csalodtam" - elnézésed kérem ezért :D

    Nagyon sokat filóztam rajta, de mióta megvan a KLX, azóta rájöttem, hogy terepre nem egy nagy disznó kell, ezért a 790R feleslegessé vált a szememben, maradt hát a 790. Annál viszont ez messze jobb választás az én szemszögemből. :B
    2016-os, utolsó szériás, amiben már javítva van minden típushiba (790 ugye első gyártási évben jár). 150LE, ami tökéletesen feleslegesen irreálisan sok. De van! :D (Jön, megy, teszi a dolgát...) A V2 hangja viszont... Szóval hazáig állt a cerka... :DDD Ráadásul ez egy meglehetősen jól felszerelt példány.
    Ha rákeresel amúgy, szerintem régen itt is írtam, hogy a 1190 az álom, és ha már ennyire mélyen zsebbe nyúlok, akkor a két álom közül a szebbet valósítottam meg! :B
    Még ezt a fránya Pirelli Angel GT 2 gumit el kell koptatnom mindenféle tréningeken, meg esetleg pályákon, aztán kap egy rendes TKC70, vagy hasonló gumit, de idén ezzel amúgy sem tervezek olyan helyre menni, ahol indokolt volna. (Bár a tervezéseim ezen részét sosem tudtam eddig betartani...)

    (#113828) z123456789
    Ezzel tuti nem. Oda a KLX való! ;)

    (#113829) Ferdzsoo
    A KTM-ekkel régebben valóban sok gond volt, még ha a fórumtársak példányai éppen kifogástalanok is. A KTM Adventure Crowd Hungary facebook csoportban már több mint egy éve elolvasok mindent, és ott bizony vannak azért hibák a régebbi típusoknál, de ahogy haladunk előre az időben, úgy javul a minőség, és ezt Göbölyös doktor is megerősítette többször is. Épp ezért nem vennék 950/990-et sem, hát még 640-es a szériából... 1190-ből pl. 2015 előttit sem vennék, még akkor sem, ha sosem fogom olyan komoly terepen használni, hogy előjöjjön a váztöréses probléma, amit 2015-től javítottak...

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • runner 125

    nagyúr

    válasz dellfanboy #113827 üzenetére

    790-esnek állítólag iszonyú tré a féke. Több tesztben is ekézték.

    mod. Egyébként meg szerintem ami a ccm-t és a kategóriát illeti jól döntött. A 790 és az R is bármennyire promózzák a Dakar feelingű csapatásokat profi pilótákkal, egy átlagos motoros akkora és olyan nehéz motorokkal az életbe nem fog úgy menni és annyira durva terepre merészkedni.
    Más felől tényleg ott van neki a kis Kawa, amellé ha ilyen kategória lett volna a vágyam, biztosan én is egy maxi adventure gépet választok. (BMW-t! :D )
    Földútra ezt is le lehet vinni.

    geresics

    Na, gratula. Ez komoly vaddisznó. :) Reméljük megbízhatóan fog teljesíteni. Majd azért számolj be róla, mert amiket én "hallottam" a brand-ről (igen, tudjuk, nem méréssel alátámasztott infok,, így számításba nem vehetőek :D ), azok nem voltak túl jó hírek.

    Itthoni gép, vagy kintről van? Hány tulaja volt, km állás?

    Jah és a kategória kötelező kérdését fel kell tennem. Miért nem GS? :)

    [ Szerkesztve ]

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák