Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • -Mosquito-

    őstag

    válasz Jakab66[hun] #107861 üzenetére

    Hosszabb rugóutak,egyenesebben kényelmesebben ülsz rajta. Nekem tetszett. [link]
    Mondjuk ha lenne egy kis önszorgalmad te is utána tudnál nézni. :U

    [ Szerkesztve ]

    Ha senki nem utál,valamit rosszul csinálsz. [ Doktor House ]

  • runner 125

    nagyúr

    válasz Jakab66[hun] #107861 üzenetére

    A túra-enduro kategóriát nem nagyon ismerem. Sose voltak ilyen motorjaim, tehát csak az olvasottakból, hallottakból tudok én is tájékozódni.
    Kifejezetten túra enduro-nak az a VFR 800 blokkot használó X szerintem nehéz. Azért a V4-es blokk egy komplex szerkezet, a legtöbb alkatrészt egy ilyen blokk tartalmazza, ebből fakadóan nehéz és nagy is.
    Kényelmesen túrázni biztosan jó, de földúton szerintem hamar bizonytalan lesz, mellesleg szerintem csúnya az a motor, de ez nyilván szubjektív és nálam ez is szempont.
    Talán írtam már korábban, először is tisztázd magadban h mi az amit igazából keresel. Értem én az igényediet, de az a baj, h magát a motor stílust neked kell meghatároznod. Mert ez így tényleg csak céllövölde. Egyszer sport túra, egyszer túra enduro, ez nagyjából olyan, mint ha a Civic-ed mellett egy Vitara-val is szemeztél volna.. tök más világ, más célokra, stb.
    Tisztázd magadban h az érvek mellett egyszerűen mi tetszik. Vagy hajlandó vagy-e a forma rovására egy kényelmesebb, minden bizonnyal gyengébb (máshogy használható) motorra ülni (túra-enduro).
    A motorerőtől meg szerintem nem kell félni. Azért a 150LE manapság már nem a világ vége, nem beszélve arról, h azzal is lehet 90-nel menni, csak a csuklódon múlik és némi motoros tapasztalattal, tehát nem első gépnek, szvsz nyugodtan nézhetsz 1000-est is. Ha menekülni kell, vagy sokat mentek 2-en csomagokkal, akkor egyszerűen kell a power, más felől 2 év múlva nem keresel erősebbet.

    "Kinek a pap, kinek a wlan" :-) • A forum arra hivatott, hogy a kérdéseiteket ott tegyétek fel, s ne privát üzenet formájában felém! Köszönöm!

Új hozzászólás Aktív témák