Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz runner 125 #107846 üzenetére

    Telefonról vagyok, de a linkelt bemutatkozó alján ott a facebook oldal, ott még körbejárós videó is van fent!
    ...vagy csak simán rákeresel facebookon a TB24, vagy Petrol Circus szavakra! ;)

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz runner 125 #107846 üzenetére

    az abran lathatod, hogy 3 ponton van felfuggesztve, nagyon egyszeru konstrukcio. ugyanugy, mint a robogok hatulja. ebbol a harom pontbol ketto a rugostag teteje es laba. egyetlen forgaspontja van. nem tud kikopni a rugostag alja-teteje. vagy ha igen, az egy gumidarab egy persellyel. egyetlen egy tengely van, ami kopni tud, meg nem szedtem szet, de nem tunik raketatudomanynak, barmikor helyreallithato. egy préselt lemez van a kormanycsonel, es egy ontottvas lengovilla van egy tengellyel felfuggesztve. szogegyszeru, tenyleg nem ebbe kotnek bele, hanem a hatuljaba azzal a nagy szilenttel. a vekonyabbik osszekoto az a feknyereg konzol tartoja. ha az eltorik, az elso feknek lesz annyi, kormanyozhato marad, nem teljesen ertem, mi tortent az ismerossel. itt a hatso fek is legalabb annyit fekez, mint az elso.
    szerintem valami fuggocsapszegessel keverik altalaban, hogy ennyire felnek tole. de ez egy sima lengovilla, ami elol van.

    van szilent hozza, csak tobb het, mire ideer. valszeg senki nem tud ennyi penzt egy gumidarabra kolteni, aki robogozik, ezert nem is tartjak raktaron. erre mar nincs idonk.

    egy ugyanilyen aru olajos villas robogonal darabokra kellene szedni a villat, es kromszarat venni, vagy csinaltatni, amire nincs idonk. nem biztos, hogy a legjobb valasztas, most hogy ennyien mondjak, mar kezdem en is elhinni, de majd meglatjuk az idoeredmenyeket, amik a jelenlegi allapotaban eleg rosszak.

    [ Szerkesztve ]

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák