Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz Gaboman #104434 üzenetére

    Ha már sok vagyok majd a topik mester seggbe rúg érte max. :)

    Nem tervezek utassal, nagyon hosszú ideig....haveroknak van vasa, szempilla meg időt és pénzt visz.
    Pont a második sor miatt agyalok rajta, eleve heti szinten kapna Győr - BP-t, gondolom a tartós 130-at azért a kis Duke is bírja elvégre ezt már a GT is tudja, minden egyéb esetben a rövidebb magasabb moci játékosabban viselkedik, és meglepően ugrott a magaméhoz mérten. (GT hosszabb, nagyon lent a súlypontod és bazi nehéz a kategóriához mérten... majd 180 a teljes tankolt tömeged.)
    Pakolni meg... annyi cuccot vinnék magammal mint most, pont annyit amennyi belefér a Kappa hátimba, laptop + pár jegyzet + kaja itthonról.
    Ami érdekes volt, hogy 182 vagyok mégis teljesen kényelmes volt az üléspozíció azt nem tudom külső szemlélő számára , hogy hathattam rajta de ezt nagy ívben tojom le. :D

    Biztosítás etc nem érdekes téma, apum (82-es jogsi előnyei...) már kezd beletörődni, hogy egy kis KTM is lehet a nevére kerül.

    @Mike: Degeczen születtél ugye? :DDD Ha nagy verklit néznék, hogy vasutasan fogalmazzak akkor az is az új Duke szériából kerülne ki -> 790.

    @Gaboman:
    Azért indultam meg az új, esetleg nem sokkal nagyobb vas vonalon mert apumnak abban igaza van, ha elmenne a GT akkor tudnék bele tolni 500-600-at, és maradna valami 1-1,1 azt meg elhozni 2-3 évre nem tűnne ördögtől valónak. (még a trébucksban keresettből is összejönne) És meglenne az a nyugalmam az újjal ami sose lenne ott egy 10+ éves nagyobb vasnál a tudat, hogy én húzom először a szarvát és még nem volt trehány letojom gazdája, ha veszek egy 600RR-t esetleg ~800 körül és még kell rá locsoljak akkor nem sokkal jönnék ki jobban, és lenne egy vas amire bő 2-2,5x annyit kell évente költeni rá csak a fenntartása miatt, a gumi fékbetét lánc egyebekről nem beszélve és hiába van ott a Mike által említett évi +13*10 Ló ha nem használnám ki, igaz nem tudhatom ha lenne ott többlet paci akkor mi lenne de a mostanival is jól érzem magam igazából pusztán csak attól félek, hogy most vagyok ~fél idős azzal a nem egész 56 ezerrel és ha kell ráköltsek komolyabban akkor Koreából alkatrészt, pl: 1 dugó ~16k + száll + vám + áfa = ~27k-ban állnék meg valahol, egy motorral aminek a piaci értéke ~400-450 ezer. És nem akarok belefutni úgy a következő 4-5 évembe, hogy esetleg félúton ott maradok vas nélkül, vagy a mostanira irreális összegeket kell locsolni, hobbi meg gyakorlatilag nekem csak a motor van, nem iszom nem bulizom lassan semmit nem csinálok csak bámulom a mész száradását télen,csak a motorra költők épp ezért ha moci nélkül maradnék egyetem ideje alatt tuti beleörülnék főleg Győr környékén ahol egy köpésre lennének az osztrákok, F650-es haverom először kerülne végre kb a szomszédba....
    Már pedig 56 ezer ehhez a heti 1 ingázás oda-vissza Gy - BP-hez, plusz a hét közbeni tekergések és a hétvégi élmény mocizásokhoz sok még ha az eddigi éves 10-15 ezres futás lehet nem is módosulna, de akkor 2-3 szezon van még a blokkban reálisan, nem azért mert rossz konstrukció vagy már most zörög, de kis motor forog, én sem 90-100-zal használom elődöm sem gondolom, hogy így tett látni azért a veretések nyomait itt ott. :D
    Újjal meg halál nyugalom lenne 3-4-5 évig, addigra kezemben lenne kényelmesen egy Járműmérnöki / mérnők infos papír és angol + német felső / közép, esetleg sikerül elhelyezkedni, akkor meg még mindig lesz remélhetőleg annyira érték álló a kis Duke, hogy egy 800-900 ezer körül eltudjam adni (5 év körül, ~40-50 ezerrel az órában esetleg 50-55) és a korábbihoz hasonlóan beletudjak ugrani esetleg ugrani a 790-es nagyobb tesóba. :B

    Plussz, azt nem tudom a kis Jazzt, hogy tárolnám Győrben motort még csak csak, szerezek garázshelyet, vagy keresek valakit akivel tudok társulni bérlés szempontjából, de autó azért érezhetően drágább lenne.
    Arról nem beszélve azért a Jazz hiába gokart az is 6-7 körül eszik, és messze költségesebb mint egy kismotor.

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák