Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    válasz LustaDick123 #103128 üzenetére

    Nyugodtan legyél "megmondóember", mert szeretem meghallgatni más véleményét is, különösen, ha olyan dologról van szó, amiről csak elképzelésem van, tapasztalatom nincs.

    Egy dologban nincs igazad: van olyan motor, mint amit én keresek: BMW F800GS, F850GS, Triumph Tiger 800. Az Africa Twin már nagy, de még beleférne az elképzelésembe. Ott van még a KTM 1050/1090 Adventure is, de lusta tróger vagyok, és azóta sem néztem alaposabban utánuk. Miért? Mert bízom az eddig "ismeretlen" KTM 790 Adventure R-ben!
    Sajnos nem tudni még az árát, és ez a legnagyobb bajom. Már többször írtam, hogy abban bízom, hogy a KTM nem változtat az eddigi üzletpolitikáján, és az Adventure ára = Duke ára + 3-10%. Ha tényleg így lesz, akkor a többi egyszerűen nem éri meg! Használtan drágábbak, mint ez újan! És pontosan ezért nem léptem még, csak rágom magam: az ár. Szeretnék új motort (nem bízom a használtak előéletében), de limitáltak a lehetőségeim sajnos.

    Ráadásul jön a Yamaha Ténéré 700 is, ami szintén lefelé kell húzza az árát még akkor is, ha az ára Tracer+20% lesz!

    Autópályán pedig nem (csak) azért akarok menni 150-el (meg időnként máshol is), mert időt akarok nyerni! :N

    A Pegaso vége 168km/h, de gondolhatod, hogy összesen pár másodpercet ment annyival. Cserébe az utazója 120, és egy személlyel, csomagokkal 140-ig tud előzni ha kell. Ez kevés már nekem.

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák