Új hozzászólás Aktív témák

  • Topiccsendőr

    addikt

    válasz Teasüti #90987 üzenetére

    Feszitoket ugy csinaljak meg, hogy ne kelljen celszerszam. Hogy a legkepzetlenebb leghulyebb szerelo is be tudja rakni. Ott valamit beneztel. Nezz par yt videot, es vilagos lesz.
    a yamaha csinal olyan feszitot, amit osszenyomva ad el, es ha kipattintod elmeletileg celszerszam kell az osszenyomasahoz, de a celszerszam sem mukodik a jelenlegi 5.0 as feszitomnel (de lehet mar 6. verzio, fene se szamolja)
    Csak ugy tudtam osszerakni, hogy a nagymenetet beolajoztam, hogy kisebb legyen a surlodasa, de a patront meg elmostam fektisztitoval, hogy megtapadjon rajta a menetesszar, hogy csavarni lehessen. Mindegy, bonyolult, nem tudom elmondani, a lenyeg hogy kurvaokos voltam, hogy ezt kitalaltam, egy ilyennel egy tasner tuti lemenne az agyarol. Akkora kiraly voltam abban a nehany masodpercben, amikor mukodott az, amit kitalaltam, es osszenyomtam a feszitot. Ezeket a kis apro dolgokat szeretem ebben a szakmaban. :D

    Jah es valoban, at tudnak baszni motorral, mert ez nem a szagolunk, fulelunk termeszetgyogyaszat.

    Nem menekülsz a csendőrség elől.

Új hozzászólás Aktív témák