Új hozzászólás Aktív témák

  • Something_

    őstag

    válasz canniball #69845 üzenetére

    En ugye melobajarasra hasznalom, marciustol november vegeig. Ha esik, ha fuj, ezzel megyek. Nem emlekszem volna, hogy hu de elaztam volna labugyileg vagy csak nem vagyok finnyas vagy fene tudja. Vagy az rr labtartasa miatt nem esik ra az eso :D

    Par napja irtatok, hogy 2 honapot lehet hasznalni perforalt bort. Hat nekem AS Atemem van, elegge perforalt, de nem fagytam meg szet annyira, hogy ravegyem magam egy teliesebb borre. Nyilvan 3 fajta vekony alaoltozot hordok felul, plusz alul egy termogatyat. Habar egyszer teli gatyaban elgondolkodtam, de vegul nem vettem, mert nem tudtam valasztani :D

    Szerk: ja de, egyszer durvan beazott a labam, de azert mert akkor Bpt elontotte a viz nagyon durvan. Habar akkor is csak azert, mert le kellett raknom a labam es a fektarcsa kozepeig ert a viz a kerepesi uton :D

    Szerk2: lehet az en peldam nem mervado neked, mert mint ahogy emlitettem en max 30 percet vagyok egyhuzamban motoron. Habar palyanapon pedig 7 orat, de akkor az eso nem esik :D de akkor sem rohad bele a labam, max elzsibbad :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák