Új hozzászólás Aktív témák

  • Bogyó bá'

    nagyúr

    válasz Topiccsendőr #20211 üzenetére

    Friss helyzetjelentés az én kis öreg csótányomról: mindkét fék megjavítva!
    Hátsó féknél a reakcióerőt felvevő kar (pálca) mindkét végén a csavarok lógtak, ezért csattant fékezéskor, és mivel valamennyit el is bírt fordulni, így oldotta a féket. Ezért nem volt méltányolható fékhatás. Az első fék szinte érintésre blokkolt, és k*rva nehéz is volt tolni a kis gépet. Féket én így berohadva még nem láttam, alig bírtam szétszedni. Valahogy nem igazán működött a nyereg úszó ágyazása sem :N A dugattyúkat felpolíroztam, a betétek viszont még legalább 3 mm vastagok (Nissin), és a tárcsa is hibátlan. Légtelenítés után tökéletes lett. Ja, meg egy fél kiló rozsdapüttyöt is eltávolítottam a krómozott részekről, de maradt még kb. ugyanennyi.
    Amúgy meg majd megüt a guta, mert a moci kb. már teljesen üzemképes, biztonságos, és még vagy 2 hét, mire kézhez kapom a jogsimat... :W
    Még van egy-két napi takarítgatni való rajta, de én már úgy mennék vele motorozni!
    (Szívatót kellene még beállítani, de egyelőre lövésem sincs róla, hogy hogyan. Beindul azonnal, de ha nem húzkodom a gázt, akkor le is áll. Melegen viszont stabil az alapjárata)

    [ Szerkesztve ]

    Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

Új hozzászólás Aktív témák