Új hozzászólás Aktív témák

  • .mf

    veterán

    válasz Topiccsendőr #15845 üzenetére

    Áááá basszus k-ra nem azt írtam vagy legalábbis nem azt akartam írni. Csak annyit, hogy külföldön is megvannak az ország-specifikus agyf-sz dolgok, amikor megállsz és nézel, hogy "basszus, evvel eddig otthon nem szívtam ennyit".

    Vicces, hogy emlegeted a felgyújtást és Erzsébet-hidat, én ott voltam 2006-ban, ezt volt nekem a fordulópont. Saját szememmel láttam utána/közben, hogy a média hogy forgatja ki az egészet, mennyi hazugságot nyomtak le, s hogy a birka tömegek, akik még nem látták, hogy ilyen gazdaságpolitikával a vesztünkbe rohanunk, örömmel nyelték is le ezt a sok f-sságot, s ahelyett, hogy csatlakoztak volna, mint ahogy saját érdekük lett volna, elhatárolódtak és lecsőcselékeztek, de még a legjobb esetben is, még ha látták is miről van szó, csak ültek otthon. Így természetesen semmire sem mentünk, pedig ha ott sikerült volna új választásokat kiiratnunk, valószínűleg nem itt tartanánk ma. S e fordulópont óta én lesz-rom, hogy mi megy az országban, s ki hogy sír, teccettek volna jönni 2006-ban. Nem nézek híreket, csak felhúznám magam rajta. Szavazni se megyek, mert nincs kire (max. ha a kétfarkú kutyapárt indulna a választókörzetemben). Engem annyira már nem érint, mert külföldre dolgozok. Ha majd lesz megint valami értelmesebb megmozdulás, akkor arra benézek, mert azért továbbra is idegesít, hogy mit művelnek az országommal, de azzal, hogy napestig panaszkodok róla és füstölgök magamban, azzal semmire sem megyek, így ezt inkább nem is teszem.

    Bocs, de ez kikívánkozott, ezzel be is fejezem a politizálást.

    Fotóim és kalandjaim a világ körül: https://www.facebook.com/fmartinphoto/

Új hozzászólás Aktív témák