Új hozzászólás Aktív témák

  • csongi

    veterán

    válasz pepucs #145663 üzenetére

    Hasznaljad. Ha nem tetszik lecsereled. :)
    Ahogy en motorozok semmi olyat nem tapasztaltam, ami miatt ne hasznalnam ujra. Lehetne szelesebb a valasztek. Vegre van telo olaja is.

    Sztem ha ujra hasznositott lenne akkor a fel eso erdo ra lenne rajzolva, es a doboz is zold lenne :).

    Minden cuccat hasznaltam 20 eves motoroknal, autoba is Mannolt teszek, motor,valto. Uzemi zajt kevesbe csillapitja, a valto picit karcosabb erzetu volt, de csizmaba meg jobban ereztem a fokozatot.
    Fiat punto, szelep zaj jobban feljon, de a hezag szar. A selena olaj jobban fedte.
    Ezen kivul mast nem tudok. A shell olaja pl jobban habosodik.
    Ugyhogy kovetkezonel is megy vissza a Mannol a pegaba.
    A markas olajokat dragabban adjak, ennyi. Szabad piac van. A mol kuton dragabb a sajat olajuk, mint a motul. :).

    Legutobb CBF1000S be tettuk. Pont ugy csipegette mint a masikat.
    A valto picit itt is karcosabb, vagy hangosabb, nem tudom mi a jobb megfogalmazas. Csizmaban jobban erezheto a valatas ennel is.
    De periodus kozepenel is ugyan olyan.

    Csak ugy nem osztogatjak az autogyartok az olajhoz az ajanlast.
    Es eleg sok gyarto minositese adott.

    Az olajdobozon levo besorolas a mervado. Az oldalon levo feltoltesek sztem kesnek, azok kesobb kerulnek fel.Sztem jelen esetben mindegy melyik L vagy N.

    Kizartnak tartom,mhogy kart okozna.
    A karbi tisztito, tenyleg jo, a menet rogzito jo, a mugyanta ragasztoi jok.
    A fektisztito jo.
    Sztem hamarosan dragulni fog, jelenleg piacot akar szerezni.
    Jobban en sem latok bele, nem tudom,hogy eszter adalek mennyi van benne.

    A dl blokkhoz a forumon a motult javasoljak. A csere periodus vege fele mar jobban erzodik a valton az olaj kifutasa. Tesom, az 1050 el is ezt tapasztalta.
    Kivancsi leszek a te tapasztalatodra. A kornyezetembe nem onthetem bele, mert akkor a tulaj eret vag. Csak Motul. :)

    V.Stryker:
    De jo lett volna ha periodus feleig elhajtod. Lehet valtozott volna par km utan. Tapasztalasnak jo lett volna.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák