Új hozzászólás Aktív témák

  • stifi

    senior tag

    válasz Pocee #14303 üzenetére

    szeretem ha valaki feltalálja magát de remélem azt vágod hogy ez nem csak úgy megy hogy szemre hajtogatunk egy darab vasat? félre ne értsd, csináld csak - de baromira nézd meg mit csinálsz nehogy egy lepkefing ledöntse a lábáról a felállított gépet :)

    egy jó emelővel nemcsak fel tudod emelni a motort, de stabil lesz, se oldalra nem dől el, se előre nem dobja le magát a motor akkor sem ha közben ráülsz! ehhez azért eléggé el kell találni a súlypontokat meg a hajlatokat, hogy mitől fog megállni a lábán jól :)

    lehet csinálni zártszelvényből is de azért mennyire más már egy profi cucc, nemde?

    a lábtartó témához pedig: én azt hittem az még rendben van ha kanyarban a lábtartó leér, nekem elég sokszor elő is fordul a 600F-en, sőt azt képzeltem hogy azért hajlik fel hogy ne emeljen ki. amikor kecskeméten vagy kakucson leérnek ezek, akkor tudom hogy túl mélyen megyek és nem ülök ki rendesen mert a térdem helyett a lábtartó kopik... akkor ezek szerint nem ott van a határ hogy a lábtartó leér, hanem ott hogy elesek kanyarban, az már túl sok akkor :)

    [ Szerkesztve ]

    Nincs időm kedvesnek lenni!

Új hozzászólás Aktív témák