Új hozzászólás Aktív témák

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz csongi #136581 üzenetére

    RC46 az fogaskerekes az RC46II a VTEC, 98-01 közt 3 évig gyártották már injektoros de még fogaskerekes, a ducibb formájúra gondolok nem a hegyes 2002<-esre.

    Legalábbis ha jól láttam, a németem még mindig nem az igazi és német cikket találtam a generációkról. :DDD

    750-et nem akarok az már nagyon régi a szememnek. :B Így jött képbe a 800fi nem is tudom mik vannak még esetleg Transalp650? Olyan ~1-1,2 a határ árban ennyi tavaszra meg lesz ha eladom a CB-t és még marad szervizre egyébre ~3-400.

    Elsősorban túrasport kéne de túraenduró is elmegy kb. TDM nem begyere, Transalpot néztem abból a 650V nem is rossz ott lenne még a Versys 650 esetleg de valahogy azt a ~70 lovat nem érzem többnek mint 1-2 év és megint zabszem lenne a seggemben.

    Plusz a viffer finom, V4 + egyoldalas lengővilla + fogaskerekes vezérlés. :C

    [ Szerkesztve ]

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák