Új hozzászólás Aktív témák

  • Integra

    titán

    válasz Daywalker #12724 üzenetére

    nem ugattam senkit sehol le, arról meg nem tehetek, hogy neked összedől a világ, mert mást gondolok:)
    ellenben kétségtelen viccesek ezek az okfejtések, mikor alap dolgokat úgy tűnik nem is értetek, nyílvánvaló tapasztalat hiány miatt. tréningre egyikőtök sem megy el, mert drága és minek, ellenben mindenki úgy ír már lassan itt, mintha az anyjából is egykeréken jött volna ki.
    itt kb persu és yoda tud motorozni, őket láttam, tudom, hogy messze előttünk vannak. de rajtuk kívül itt talán csak maroknyian képzik tovább magukat rendszeresen és urambocsá, hogy ez a véleményem, ennek fényében igenis mókásak az ilyen okfejtések lánckerékről meg tuti nem utcai gumi etc..
    amíg persu elmegy kanyarban nekem az mz-vel (és bármelyikőtöknek), addig talán nem a gumi a szűk keresztmetszet vagy a gyári lánckerék sehol sem:))
    szóval nem kell messzire menni, ott a silver kart, a srácok a full fapad gigafos takony micselin gumival a szétütött teljesen gyári horneteken ugyanezt megcsinálják neked...
    nem puffogni kell, hanem el lehet menni tanulni, peace :)

    ...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Új hozzászólás Aktív témák