Új hozzászólás Aktív témák

  • LustaDick123

    tag

    válasz Madwe #124154 üzenetére

    Nem tudom, hogy elektronikában, körítésben mi a különbség az egyes típusok között és mi manapság az ajánlott típus, nekem kb. 15 évvel ezelőtt nem volt semmi gondom vele.
    Ilyen volt az enyém távirányítója anno: https://www.12volt.hu/wp-content/uploads/2017/03/sentinel1100moto_komplett-1.jpg

    Szezonban alig 1-2 hétig állt csak a motor (pl. nyaralás miatt), szezonon kívül meg nem volt benne akksi és biztonságos helyen tartottam. Mint írtam nekem úgy volt beállítva, hogy minden rejtve volt az ülés alatt, nem villogott nem csipogott, csak a távirányítón láttam, hogy mi a helyzete a riasztónak, ott csipogott, hogy beriasztottam.
    Jártam úgy, hogy megálltam egy bolt parkolójában és kaptam egy telefonhívást. A kulcsot meg a motorban felejtettem véletlenül, a riasztóra pedig automatán rányomtam (külön volt a doboz/riasztó és külön az indítókulcs - ne verje szét a villahidat). A bolti biztonsági őr kijött cigizni és kivette a kulcsot biztonságból, jóhiszeműen. Volt lepődés mindkét oldalról. :))

Új hozzászólás Aktív témák