Új hozzászólás Aktív témák

  • duni84

    aktív tag

    válasz Mentolka #104361 üzenetére

    alpinestars lábbelikről nincs tapasztaltom, de ha motorozás+séta a cél és nem csak motorozás, akkor nézz szét a "motoros cipők" között a "motoros bakancsok" helyett. nekem évek óta bevált a tcx x-rap wp (még csak nem is a goretex, abból kiárusítva csak ocsmány színben volt, amikor vettem :D ). nem kényelmetlen benne elsétálgatni 1-2 km-t, mert nem magas és merev szárú, a bokát védi, a talpa is elég masszívnak tűnik, legszívesebben nem ezt hordanám, amikor becsusszanok a kamaz alá. cserébe suzukival már "csípték oda" a lábfejemet úgy, hogy ez volt rajtam és a mérgelődésen túl semmi baja nem lett se a cipőnek, se a lábamnak, szóval az alapvető funkcióját ellátja azon túl, hogy száraz marad benne a lábam.

    amivel még szoktak trükközni a gyártók a vízálló motoros cipők terén az az, hogy a fűzőig vízálló, nem pedig egy "körbe belevarrt" membrán van bennük, így a cipők java része arra jó, hogy ha pont tócsába teszed le a lábad, akkor nem ázik be, de ha esőben mész, akkor a nyelvénél annyi víz megy be, amennyi csak tud. erre érdemes odafigyelned (a tcx x-rap boka fölöttig vízálló, tehát addig, ameddig a nadrág leér)

    #metszéspontok

Új hozzászólás Aktív témák