Keresés

Aktív témák

  • stargazer

    senior tag

    válasz ALI_G #376 üzenetére

    hát ja, el is küldte haza egyik srácot szegényt, sajnáltam de valahol igaza van az oktatónak is, a srác nem nagyon tudta mit is kellene csinálni a motorral, még eddig csak 1x robogózott, és jelentkezett A korl.-ra. mondta az oktató neki hogy ne haragudjon hogy ezt mondja, de itt 1 millió forint feletti árú motorok vannak, és ő nem tud futni mellette meg nem tudja megfogni ha elkeni. mondjuk én próbáltam mondani a srácnak hogy csak nyugizzon, majd elmondja az oktató mit hogyan kell csinálni és szépen nyugodtan menni fog az, de végülis nem engedte. én is életemben először vezettem a kawát és ment. nem olyan nagy ördöngősség (maga az alapja az egésznek). persze ha valaki azt sem tudja hol a kuplung, hol a váltó, mikor mit kell az persze rizikós. hát nem tudom még ha lenne egy régi szar MZ amit nem baj ha lefektetnek, akkor is a gyerek maga is megsérülhet, nem tudom bevállalnám-e. nekem is mondták azonnal amikor jelentkeztem hogy csak akkor mehetek oda ha már tudok motorozni. mondtam hogy azt nem tudom hogy tudok-e, de már végignyomtam egyszer a rutint egy ER6-n-nel, és robogóztam egy szezont. persze ez se sok, de több a semminél. igazábol valszínűlenek tartom hogy a tanulók zöme már tényleg tud motorozni mikor jelentkezik.

    csak most már legyek túl minél hamarabb az egészen, és akkor a következő szezonra nézek valami jó kis kétkerekűt. csak az a baj hogy nem tudok dönteni sok moci tetszik.

    Fegyverben réved fönn a téli ég, kemény a menny és vándor a vidék, halkul a hó, megáll az elmenő, lehellete a lobbant keszkenő...

Aktív témák