Új hozzászólás Aktív témák

  • pete_21

    addikt

    válasz w.miki #8878 üzenetére

    Igen, erre gondolok. Ezeket az addonokat nem ismerem. Az első 3 Gapps csomag lehet, de mi a minimal Gapps-szal, amit linkeltek már itt, azzal jobban járunk. :) A kis system partíció miatt.
    A Photosphere nem tudom mi.
    Viszont a Slimhez ezeket érdemes feltenni: cLock widget, ez a CM10.1-ben debütált, ha jól tudom, ez tipikus CM feature, ami a gyári Androidban nincs benne. Baromi jó pedig, én nagyon tudom ajánlani. Nem tudom, hogy a Slimből miért szedték ki.
    Illetve ezzel vissza lehet állítani a lockscreenen a gyári lakat ikont. Így letisztultabb, mint a Slimes logóval.
    Az akksival nálam kb. úgy gazdálkodik, mint a CM10.1, vagy a CM10 Aerokerneles változatai. Vagyis nem sok különbséget érzek köztük. Ha nagyon használom a telefont, akkor 1 napon belül lemerül, ha mérsékelten használom, akkor 24 órát simán kibír úgy is, hogy nem töltöm fel csak kb. 80%-ig. Reggel feltöltöm kb. 80%-ra, napközben használom mérsékelten, és másnap reggelre durván 30% körül szokott lenni.
    Üresjárati egészen pontos fogyasztást nem tudok mondani, mert nincs fent akkufigyelő program, hogy ne zabálja az is a memóriát. :)

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák