Új hozzászólás Aktív témák

  • soundman1

    senior tag

    Segítségét kérném valakinek!
    MIUI v5 2013.07.26-i volt a Defymen (MB525). Alapból szerettem volna újrahúzni a 08.03-i Slim Base Rommal:
    http://forum.xda-developers.com/showthread.php?t=2232947, ezért Wipe-ok után Installáltam a mellékelt zip-et. El is indult, de nem volt accountom, ezért Recoverybe visszamentem s meglepetésemre egy új Recovery a TWRP fogadott. Nyomtam a szokásos wipe-okat (data/cache/dalvik), de reboot után bootloopba lépett. Akksi ki-be után sajnos a TWRP-ben az összes wipe-ot végigcsináltam (sytem/data/cache/dalvik) és úgy léptem ki, hogy figyelmeztetett, hogy nincs OS (gondoltam, hogy nem gond, mert Recovery lesz és onnan felrakom úgy is a romot.)
    Most a piros Moto logo után nem megy tovább, led nem villan fel, így Recoverybe sem tudok bemenni :((
    A MIUI v5-ök ext4 kiterjesztésüek és a PC-men Win8 van. Moto driverből a 5.2.0 verzió és az RSDLite 5.3.1 van meg.

    Hogyan menjek tovább, hogy ne legyen tégla a Defyből, RSD Lite-tal 2.2-es Romot tegyek fel az 1. hozzászólás alapján?

    SAMSUNG A53+HMW GT2; Huawei Nova5t+HMW2; Xiaomi 9SE+Watch GT; LG g6DS; Honor 7; Inew 3; HTC Desire; Motorola Defy; Samsung Omnia; MDA III

Új hozzászólás Aktív témák