Keresés

Aktív témák

  • kano

    nagyúr

    válasz Higany_(R) #16608 üzenetére

    Nem akarok vészmadár lenni, de szerintem kamu ez az 1700-as akksi. Egyszerűen annyit tettek Motoék, hogy a Defy+ ROMot jobban optimalizálták (ahogy Defy-n is jól látszik ez).
    A Defy+ akksi szerinted belemenne egy sima Defybe?
    Lehet, hogy csak összeesküvés-elméletet gyártok. :U
    (#16647) tarnagy
    Ha eljut az android feliratig akkor már nyugodtan lehúzhatod. Vedd ki az akksit és lépj be a Moto Recovery-jébe. Majd ott a megfelelő wipe(ok). Nekem is szokott ilyen lenni (és elsőre én is ideges lettem).

    [ Szerkesztve ]

    „Háborúban elszántság, vereségben dac, győzelemben nagylelkűség, békében jóindulat.” Winston Churchill "Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!" "The greatest enemy of knowledge is not ignorance, it is the illusion of knowledge." Stephen Hawking

  • bruti01

    őstag

    válasz Higany_(R) #20625 üzenetére

    dettó!! ilyen nálam is van!

    << Bunkó vagyok így hóditok >> Galaxy s20 ultra 5g , Galaxy note 20 ultra 5g. Mi 10 t pro

  • Lacopapi

    addikt

    válasz Higany_(R) #20619 üzenetére

    2.0-ás 2ndInitről beszélsz a bootmenüs beállításokkal kapcsolatban,nem?

    bruti01...azért csak tedd le egy kicsit azt a telefont,hogy ne kelljen hajtania állandóan...ha nyúzod,persze,hogy fenn pörög :DD

    Status: [Enable]
    Load all modules: [Disable]
    Scaling: [Smartass]
    Clk1: [400]
    Clk2: [700]
    Clk3: [1000]
    Vsel1: [26]
    Vsel2: [37]
    Vsel3: [58]
    smt_min_cpu_load: [25]
    smt_max_cpu_load: [65]
    smt_awake_min_freq: [520000]
    smt_sleep_max_freq: [400000]
    smt_up_min_freq: [1000000]
    smt_wakeup_freq: [700000]
    smt_ramp_up_step: [100000]

    Mindenkinek felhívom a figyelmét,hogy ezek az én procimhoz jók,lehetnek lejjebb is,vagy feljebb a vsel értékek!

    [ Szerkesztve ]

  • fa4hu

    őstag

    válasz Higany_(R) #20615 üzenetére

    MIUI-ban nincs Data saver. Ahogy írtam, a Letöltések nevű programban lett átállítva, és ez az átállítás általános érvényű lett. Ebben nem egészen korrekt a MIUI, mert ezen opciónak a Beállításoknál kellene lennie, nem külön programban.

  • domerator

    veterán

    válasz Higany_(R) #20669 üzenetére

    Hehhe... van igazság abban, amit összehordtál... :K

    Magamból kiindulva azt tudom mondani, hogy már akkor meg voltam elégedve a teló akkuidejével, amikor estére még maradt benne 40-30-20% (normál használat mellett)

    Ettől függetlenül bosszantott, hogy van egy 300MHz-es Defy-m, merthogy azon ment gyári cpu alappal. Aztán amikor az megoldódott (nagyobb threshold) akkor meg az bosszantott, hogy ugyan benne van a smartass governor, amit a legintelligensebbnek mondanak, de nem tudjuk belőni. Ezzel párhuzamosan az is bosszantott, hogy mocorog benne valami és eszi az akkut. Hagyhattam volna úgy is, de véletlenül észrevettem a neten a TelocationProvider témát és lám... hova jutottunk a kezdeti 300MHz-es defytől...

    Mindannyian másképp használjuk a telefont, van akinek a 2 nap is kellemetlen, mert alig használja ki, van akinek az egy nap is OK, mert sokat használja és örül, hogy kibírja estig. Ami mindenképp hasznos mindenkinek, hogy ki lehetett belőle hozni közel dupla teljesítményt bizonyos esetekben.

    Ehhez az is kellett, hogy itt a fórumon megbeszéljük a dolgokat... és mivel sokfélék vagyunk, mindenféle userből jut ide is és ki az 1%-okért van oda, ki meg a 10%-ért... de ezt el kell fogadni.
    Ha nem bírod olvasni ezeket, ugord át... :R

    Reggae ‘till I die ... iPhone 13 mini, MacBook Air M1, Homepod (sztereó)

  • Joke21

    aktív tag

    válasz Higany_(R) #20669 üzenetére

    Én még annyit tennék hozzá, hogy ha nyugalmi állapotban többet fogyaszt mint kéne, akkor nyilván ha használom, akkor is többet fog. Nem szeretném ha lemerülne egy nap alatt, ha bír két napot. Végül is ezt ki szeretné?

  • chab7

    addikt

    válasz Higany_(R) #20669 üzenetére

    :K :K :K :K :K :K :K :K
    Jelen. Én használom. Még a műholdvevőt is távirányítom vele. Ha 100%ban nem is de már 70%-ban kiváltja a laptopot - olyan helyeken ahol nem lehet velem.
    Az akkuidőre meg csak addig voltam ráizgulva míg ki nem alakult ez ami most van. Nem elsőhely, középmezőny. Nekem ez a helyezés elég is.

    Tetszik a hsz. így kellene használni ahogy leírod. Sok ilyen funkciót én csak azért nem használok azokból mert nem vagyok üzletember. Sőt, kicsi pici fekete (azaz fehér :B ) pontocska. Nekem is fasza svájcibicska a készülék, csak nem üzleti, hanem személyes segítőtárs. Névjegyet meg szöveget nem igen kellett még digitalizálnom, mert mint írtam nem utazok üzletben, akiket ismerek azok benne vannak régóta, ha meg van egy új ismerettségem, annak sem nagyon van névjegykártyája, de most hogy említed ezt a funkciót beizzítom én is, jól jöhet még. Viszont amit írtam, távoli vezérlés használva. Nem csak a box hanem pl ha a laptopról filmet nézek a tv-re kötve, akkor a vlc directpro-val irányítom a vlc-t. Nem kell felugrálni, minden funkció elérhető a telóról. Ha antennát állítok be, akkor meg a boxra kapcsolódok vele és nézem a jelszintet, kapcsolgatom a csatornákat vele.
    Ha útközben kiderül hogy nem érünk haza egy filmre, műsorra, ami érdekelne, akkor boxba be, pause vagy rec aktiválva.
    Útközben bérmerre ha valamit meg kell a neten nézni, keresni akkor az már az előző telefonon is megszokott volt. Itt nagyobb a képernyő, felbontás, jobban olvasható.
    Na és útközben: navigáció bármikor bárhol, akár autóban, címre, akár a hegyek közt kirándulva. Sokat megy ez a funkció - már mikor eljutok olyan helyre ahol nem jártam még.
    De akár olyan helyen is járatom ahol ismerős vagyok ,mert egyrészt nagyon jól (5 perces tűréssel) megmondja az érkezés idejét (amit így nem nekem kell számolni),és nem mellesleg jól jön mikor fáradtan este utazunk haza és szól a pályán a lehajtónál ahol le kell menni, mert a nagy beszélgetésbe volt már hogy nélküle túlmentem régebben.
    Szóval igazság szerint én használom rendesen. Nekem egy titkárnővel majdnem felér :) pedig nem vagyok bizniszmen. De sok mindent levesz a vállamról amire nem kell figyelnem külön. Szól ha valakinek születésnapja van, de akár reggel ébresz is (és nem a Nokia mert olyanom nem is volt ;) )

    Na és majdnem kimaradt, hogy a távol levő családtagokkal való videofonálás is inkább már ezen van,mint laptopon, mert ezzel közben lazán közben akár még el tudok boltba is menni közben, nem kell amiatt megszakítani a beszélgetés ;) (Na jó, még ilyen nem volt, de lehetne. )
    Szóval használva van,kihasználva van ;)

    Lenovo ThinkPad T500 (Win10) | Huawei Mate 9 (8.0)

Aktív témák