Új hozzászólás Aktív témák

  • imibogyo

    veterán

    válasz triluan #11834 üzenetére

    Mi köze van a T-s alacsony árnak, az only-UPC települések szolgáltatásainak áraihoz? Tehát szerinted a T lesz a hibás (meg persze én...) azért, mert a UPC nem fejleszt rendesen és a monopol helyzetét kihasználva nem homogenizálja az árakat az egész országban? Normálisabb országokban erre vannak szabályozások és megfelelő szankciók... :U

    Amúgy meg szarjanak sünt a UPC-nél. 10+ éve szívok azért, mert egyáltalán létezik "A 29-es körzet"... Nem fogok könnyes búcsút venni a 2,5/0,5-ös netemtől, vagy a mostani 8/0,75-östől, miközben a fővárosban ugyanezért az összegért 240-es netet kapok...

    Tudok mit kapok a T-nél (Magenta1-be vonva)?
    - 1000/200-as internetet
    - korlátlan (minden mobil irányban is) vezetékes telefont havi 5000 perc erejéig
    - 106 + 24 HD TV csatornát (mondjuk csak egy beltérivel, nem kell több)
    - ajándék 32-es FHD TV-t (tehát nem törlesztéseset)
    - és utánajártam a múltkori félreértésnek is, megkapom a 3 havi mentességet is....

    És csak annyit írok, hogy bőven 10.000 Ft alatti ajánlatot (előszerződést) kaptam erre az egészre. Hát még jó, hogy aláírtam 2 évre azonnal.

    Az egyetlen számomra homályos folt a szolgáltatás minősége, mert nem volt még dolgom T-vel ilyen téren (csak mobil volt eddig), de nővéreméknek T-home van már 1 éve (ennél mondjuk jóval kisebb csomag) és teljesen elégedettek vele. Majd meglátjuk, ennyiért egy próbát megért... :K

    (#11838) bigdady: nekem van egy laza 4.000 Ft-os diffi a UPC-s és T-s ár között és nagyon nem az első javára, ráadásul a UPC "csak" 500/22-es net lett volna és relatíve gyenge feltöltéssel ami nekem munka miatt fontos (a letöltés nem izgat már ezen a szinten)... ;)

Új hozzászólás Aktív témák