Új hozzászólás Aktív témák

  • HookR

    addikt

    válasz MaxTorque #1263 üzenetére

    "Ha nem találok ilyet akkor marad az SFX-L, de azzal sajnos csak úgy férek el, ha koppanásig összetolom az alaplappal."
    Ezt nem értem. Az SFX és SFX-L tápok egyaránt 125mm szélesek. Ha meg az alaplap és a ház előlapja között nem a táp szélessége van, akkor hogy tervezted a kábelezését? Koppra nem méreteznék semmit, mert a gyakorlatban megbosszulja magát.

    "A terveimet felvetettem a Mini-ITX topicban, remélem sikerül véghez vinni."
    Most, hogy megvan a kiinduló ötlet, kezdődhet a tervezés. ;)

    - Mi lesz az alapanyag és milyen vastag?
    - Milyen szerkezeti megoldásokat tervezel alkalmazni és hogyan rögzíted azokat?
    - Milyen riser kártyával kötöd össze a dVGA-t az alaplappal? Ha jól látom, a hátlapja nem a ház hátfalának belsejéhez van igazítva. Miért?
    - A szerkezeti és rögzítési megoldások megengedik a dVGA felhasználóbarát beszerelését?
    - Milyen magas alaplapi távtartóval számoltál?

    Ha az alaplap fölött lesz a 3,5"-es HDD, akkor egyrészt behatárolod vele a CPU-hűtő méretét, másrészt más alaplap másféle elrendezése esetén esélyes, hogy nem tudod betenni a merevlemezt. Én nem oda tenném, hanem a dVGA fölé (Az összes merevlemezt. Illetve 2,5"-es mehet a táp alá/fölé, attól függően, hogy alul, vagy felül van a szellőzőnyílása.).

    [ Szerkesztve ]

    ▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

Új hozzászólás Aktív témák