Új hozzászólás Aktív témák

  • hamyka

    senior tag

    válasz aranyborso #936 üzenetére

    szia :)

    Én is segítenék ha lehet de nem vagyok szakértő, de amit irtál az nagy sületlenség...

    hol halottál te olyanról hogy korlátlan letöltés ? mobilnetnél nincs korlátlan...

    vagy olyan van amit előttem írtak hogy :

    - lekorlátoznak mert elhasználtad a csomagban lévő adatforgalmadat, használhatod de nem sok mindenre, max emailezés talán, de nem megy rá a gatyád...

    vagy :

    - olyan csomagod van ahol nem korlátoznak de a gatyád is rá megy.... elgondolkodtató... :U

    - vagy feltöltő kártyás mobilnet és addig fizetsz érte ameddig használod, bár ez sem ajánlatos :U

    vagy pedig rá állsz kábelesre, csak ugye nem hordozható, helyhez kötött kábelezni kell és havidíjas... ( de legalább korlátlan) milyen szolgáltatók vannak feléd akik kábeleznek ?

    a döntés a tiéd :)

    azt még hadd kérdezzem meg ( lehet láma kérdés de nem derült ki ) :

    mire szeretnéd használni az internetet? mert ha mondjuk videó nézegetése stb, akkor már inkább kábeles net, még ha 1 Megabit lefele a sebességed az is valami :U még ha 6-8 ezer ft akkor is jobban jársz vele....

    mennyi most a neted ?

    arra akarják rá venni a népet hogy mobilnetezzenek, mondjuk az ötlet nem rossz csak ne lenne olyan drága :D

    remélem segítettem :K

    üdv :)

    [ Szerkesztve ]

    Comodó új távlatok...........

Új hozzászólás Aktív témák