Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Sumptuous

    senior tag

    válasz Zuri #53314 üzenetére

    Mi ezt úgy oldottuk meg, hogy nagyobb csomagot vettünk a küf-től, és egy adatmegosztó simet is kértünk mellé. Így van sok beszéd nekem, sok internettel. Barátnőm viszont egyáltalán nem beszél sima telefonon, neki benne van a telefonban az adatmegosztó sim, így ugyanazt a netet használjuk mind a ketten, de árban így a legkedvezőbb. Eddig még egyszer sem fogyott el, nem látom hátrányát. Havi 570Ft-ba kerül ez a második sim, ami sokkal ólcsóbb, mint egy külön adatcsomag.

    Szóval adott esetben ott a bumm 50GB vagy bármelyik aktív csomag egy plusz simmel. Neked mehet a telefonba az adatkártya, neki meg a fő sim.

    Persze ehhez neked kell egy dualsimes telefon, és egy olyan kártya mellé, amiről tudsz hívást indítani, ha esetleg mégis kellene. Ez egy feltöltős sim is lehet, és kész is vagy. Persze dualsimes eszközt jobban meríti a két kártya, de árban így a legkedvezőbb szerintem.

    (Szerk:Adatkártya max 50GB lehet, ez az egy bökkenő van. Ha kell a korlátlan, akkor sajnos ez nem opció.)

    [ Szerkesztve ]

  • kekedi

    senior tag

    válasz Zuri #53314 üzenetére

    Nekem se kellett se korlátlan beszéd, se 50Gb net.
    De 5000Ft ért se korlátlan beszédet se sok netet nem kaptok külön külön se.

    Nekem is elég lenne Yeti hálózatán belül korlátlan, valamint 10Gb net. De ilyen már nincs lakosságin (vagy is hálózaton belül ingyen duma) . Amikor volt az is 6500Ft volt. Most meg vagy 8500Ft ot kéne fizetni hogy a Yetit Ingyen hívjam. (meg cserébe ingyen hívok mást is)

    Hamarosan behuzok még egy számot a KÜF be.

Új hozzászólás Aktív témák