Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • BAMBOLA1

    csendes tag

    válasz wwhy #4309 üzenetére

    hát már annyi mailre válaszoltam mindenki mást kérdezett, hogy elfelejtetettem. De ha gondolod bekopizom azt is amit e-mailen írtam...hogy miért nem számít.

    Abban is biztos lehetsz, hogy egy olyan nagy cég akinek a munkatársai napi 5-6 órát telefonálnak nagyon fontosak a jó percdíjak és már 2000-ren vannak a flottában ki fogja mindíg alkudni a legalacsonyabb percdíjat.
    Tehát nem kell attól félni, hogy két év múlva olyan flottában lesz az ember ami már drágának számít. Ez most nagyon olcsó, utcáról beesve bármilyen szolgáltatóhoz elérhetetlen, és két év múlva is nagyon olcsó lesz az akkori árakhoz viszonyítva is, de magasabb nem lehet értelemszerűen.

  • BAMBOLA1

    csendes tag

    válasz wwhy #4309 üzenetére

    itt van ami személyes véleményem, e-mailen írtam Wwhy-nak:

    2 év a hűség ha előfizetésés tarifát veszel, ez így van mindenhol... és csak előfizetéssel tudsz olcsó percdíjat kapni.

    de egy fontos dolog:

    szerintem azért lehet bevállalni a 2 év hűséget, mert gyakorlatilag csak az számít hogy az alapcsomagod olcsó legyen. Mert Mostantól az lesz a trend, hogy mindenki internet alapon telefonál, tehát olcsó alapcsomag

    és hozzá egy net opcióval, és onnantól kezdve viber és skype alapon fog mindenki beszélni mert az nem kerül semmibe. Pl az okostelefonok megkérdik, ha kiválasztasz vkit a telefonkönyvből, hogy viber-en skypon, vagy gsm-en akarod hívi. Percdijat nyilván csak a gsm hivásokért fizetsz. Tehát, maga a hűség azért jó mert kapsz akár ingyen okostelefont, amivel utána net alapon tudsz telefonálni, és alacsonyak a percdíjaid olyan esetben amikor kénytelen vagy gsm-en beszélni. És alacsony az alapdíjad.

Új hozzászólás Aktív témák