Új hozzászólás Aktív témák

  • petir

    senior tag

    válasz Tav-Csoves #33664 üzenetére

    Sziasztok,

    #33663 csako
    Hát éppen ez a problémám , hogy sehol nem találok információt róla és ez engem kicsit aggaszt! Viszont amit prezentálnak csomagárakat az pedig vont! :F

    #33664 tnilabk
    Akkor még igazából friss nálad is a dolog. Be merted vinni a saját SIM-ed a flottába vagy vettél inkább egy újat? Milyen gyorsan volt meg a flottába kerülésed? A kommunikációt írtad , hogy nem volt gördülékeny...Nekem pár levélváltásom volt viszonylag gyorsan kaptam valaszt Tímeától bár a tartalmi rész elég érdekes volt inkább ilyen sablon választ kaptam pedig egyértelmű kérdéseim voltak.

    #33665 4Grider
    Ha nem titok Te mióta vagy tagja a flottának ?
    Igazából ha megadom mi kell , mi nem onnantól kezdve nem szeretnék állítani semmi.
    Egy biztos hangpostát nem szeretnék! :D

    Egy biztos nekem kicsit furcsa ez a szám bevitele a flottába 20éve ez a számom e miatt ad gondolkodásra okot mert a számom nem szívesen írnám más nevére.

    Amit szeretnék igazából egy korlátlan beszéd csomag 2 GB Nettel nem 9990Ft-ért és úgy , hogy az én nevemen maradjon a kártya.

    Olvastam több helyen , hogy adatkártyát vettek és VOiP hivással bonyolítják a korlátlan beszédet...Ez mennyire stabil ?

    Illetve a fent említett igényemre esetleg tudnátok ajánlani flottát?

Új hozzászólás Aktív témák