Új hozzászólás Aktív témák

  • Sasfészek

    tag

    válasz fateless #1196 üzenetére

    A kérdéseket azért teszem fel mert ilyen szituációba csak az kerül akinek van flottája.
    Szerintem ha megkérdeznénk 10 embert hogyan kell jó flottát csinálni és előtte nem volt még tapasztalata, hogy mik is kellenek hozzá akkor senki sem tudna válaszolni.
    Én sem úgy születtem hogy vágom a dolgokat.

    Szeretnék képbe kerülni.

    Pancelos:

    Na de ezt gyakorlatban hogyan kell elképzelni? Leülünk tárgyalni és én mondom hogy 14 forintot akarok Ők meg mondják hogy 16 Ft és 10000 fő egy év alatt?

    Például min múlik az hogy alacsony előfizetési díjhoz kapj nagyon jó percdíjakat?

    Azon, hogy milyen és mekkora réteget akarok megszólítani? Csak azért mert a kalandlövészet flottában max. 300 főt tudok elképzelni többet nem mégis jónak mondható a Katolikus csomag utána a percdíja.

    Részben mellékesként tekintek rá, részben pedig emberek segítése képen is.
    Ezt azért írom, mert látom már nem csak egy cégnek lehet flottája. Nem akarok nagy tagdíjat, ha lehet egyáltalán nem szeretnék.

    Pl.: Látom neked is van egy flottád :)
    Valószínűleg a kör akit meg akarok szólítani más.

    Tehát a tárgyalás lényegében úgy megy, hogy mondasz egy általad kigondolt percdíjat etc... meg darabszámot hogy 1 év alatt teljesíted és utána hipp-hopp ennyi?

    Szolgáltató mi alapján dönti el hogy reális-e vagy sem? Pl a flotta reklámozásáról is külön kell megállapodni, vagy ez nem képezi megbeszélés tárgyát? Értelemszerűen másképp nem tudnak a flottáról semmit.

    Te mikor kezdted, hogy csináltad, kit kerestél meg? Mi volt a folyamata?

Új hozzászólás Aktív témák