Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Landsmann

    addikt

    válasz dilajoska1 #7346 üzenetére

    Azt már én is észrevettem, hogy az újraindítás nem egészen ugyanaz mint a kikapcs-bekapcs. De ezt számítógépnél is tapasztaltam már. Pedig elvileg ugyanolyannak kellene lennie.
    Nekem mindhárom telefon úgy van beállítva, hogy minden szerdán 21:58-kor kikapcsol, 22:00-kor meg vissza. Semmi működési problémát nem tapasztaltam abból, hogy egy héten belül nincs kikapcsolva, újraindítva. Volt, amikor 3 hónapig sem volt újraindítva. :) Na, ekkor már itt-ott kezdett hibázni a telefon. :) Visszatérve arra, hogy újraindítás vagy kikapcsolás. Sőt, az sem teljesen ugyanolyan, ha én kézzel indítom el az újraindítást, vagy mindez időzítve van. Ugyanis legalább 5-6 esetben megesett, hogy egy ilyen automatizált újraindítás után, mikor a telefon elindult, a kezdőoldalra kirakott Google térkép célpontok ikonja az összes eltűnt. Így aztán egy ideig nem volt automatizálva az újraindítás, illetve nem raktam ki újra az ikonokat. Viszont ha én kézzel indítottam az újraindítást, sosem nyúlt az ikonokhoz. Aztán valami frissült és nem piszkálta többet az ikonokat. De csak ezeket a célpont ikonokat tüntette el, semmi mást. Próbáltam én lakatolni, teljesen üres oldalra rakni, vagy olyan oldalra ahol már voltak ikonok, vagy vegyítve, mindig leszedte.

    [ Szerkesztve ]

    Videóim: http://www.youtube.com/landsmann?sub_confirmation=1

Új hozzászólás Aktív témák