Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Dyingsoul #7147 üzenetére

    Azt hiszem megtaláltam valami hasonlót, nem teljesen az, amit szerettem volna, de így is megtekinthető: Telefon app megnyitása ---> Legutóbbi ---> A képernyő tetején a kersősáv jobb oldalán három függőleges pont lenyitása ---> Híváslista választása a lenyíló menüből.

    Na én ezt szerettem volna alapból, a "legutóbbi" helyett látni egyből, amikor megnyitom a telefon appot.

    Egyrészt nem értem miért kell ezt ennyire eldugni. Inkább tekergetek többet, de ez is csak egy a sok közül ami miatt nagyon nem szeretem a MIUI-t. Azt hiszem ez lesz az első egyben utolsó MIUI-t használó készülékem, már vagy 2.5 éve használom és a számtalan idegesítő, logikátlan és kényelmetled UX miatt csak olyan jelzőkkel tudnám illetni ami miatt még Ti, felhasználók is megsértődnétek de mivel nem ez a célem ezért inkább máshol engedem ki a gőzt. Persze tudom, egyszerűen az a helyzet, hogy nem nekem való és én vagyok a hibás, hogy sajnálok 3-400 ezret kiadni egy Samsungért.

    [ Szerkesztve ]

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák