Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sun9us

    újonc

    Üdv, úgy néz ki csalás áldozata lettem.

    Múlt héten meghalt, az évek óta használt, és hőn szeretett PSP-m, és kissé idegesen, és csalódottan, neki álltam keresni egy újat, viszonylag olcsón, és jót. Törzsgyökeres vaterás vagyok, de ott per pillanat nem volt olyan ajánlat, ami nekem tetszett volna, így szétnéztem máshol is. Apród-on kötöttem ki, ott találtam is egy jó ajánlatot. 15 kilóért, egy kissé karcos, de működő slim PSP, dobozával együtt. Akkor délután rakták ki, és mivel ennyi pénzért a régebbi, vastag változatot szokták árulni, gondoltam lecsapok rá. Nem volt gyanús hirdetés, korrekt leírás volt róla, és minden le volt fényképezve. Nem az a gyári fotókkal operáló, "eladó egy PSP, de ne kérdezz, mert nem értek hozzá" stílusú. Felvettem a kapcsolatot, rögtön írta is, hogy pár ezressel meg akarta dobni a vételárat, mert ő is körbenézett, de mivel gyors voltam, nekem odaadja a meghirdetett áron.
    Kérdezgettem a gépről, készségesen válaszolt is, a technika dolgokba is belementünk, tehát egy létező dologról beszéltünk. Meg is egyeztünk, átutalás/posta...stb, egy fél délután lepörgettük a dolgot. Ez történt szerda este, ő pedig azt írta, hogy másnap fel is adja, hogy minél előbb megérkezzen. Pénteki érkezés az esélytelen, hétfőn nem jött, ma pedig szerintem már nem fog érkezni, de azért ma már vissza néztem apród-ra, és az fogadott, hogy a felhasználó, törölte a profilját. Tehát nem látom, a meghirdetett terméket, és a kapcsolatot sem tudom felvenni vele. Így van egy sanda gyanúm, hogy soha nem fogom látni azt a PSP-t. Persze csak 3 munkanap telt el, és ismerve a Magyar postát, ez szinte semmi, (késett már csomagom 20 napot is) de ez a profil törlés elég gyanús.

  • sun9us

    újonc

    válasz xmaas #615 üzenetére

    Igazából, azért idegesítő, mert nem kezdő vaterás vagyok, jó pár üzletet bonyolítottam le, külföldről is elég sokat rendelek, de eddig soha semmi sem történt. Hong Kong-ba is utaltam már (na azért az para volt) de rendben megérkezett a cucc 2 hét alatt. Erre ilyennel szívom meg....
    Mellesleg utána néztem az ürgének, és fent van a Svindlerek listája Facebook oldalon, és más is megszívta vele, így ha jól tudom, ez így hiába 20k alatti összeg, bőven nem a szabálysértés kategóriába tartozik.

Új hozzászólás Aktív témák