Új hozzászólás Aktív témák

  • koxaman

    tag

    A fw felrakásánál figyelni kell arra az adott fw milyen kernelt tartalmaz. Mert lehet 720p vagy 1080p ez a fwbe lévő kerneltől függ, vannak olyan fw-k amikbe frissítéskor mi válasszuk ki az adott kernelt és több fajta lehetőség közül választhatunk (cpu, mem, gpu overcl.). Ez a készülék nagyon jó csak a megfelelő fw-t kell rá felrakni. A tapasztalatom és a mérések kapcsán én úgy látom a legjobb és folyamatosan stabil nagy fájl másolása\átvitel eseten az ethernet. A wifinél eléggé sok akadt pl a hullámzó átviteli sebesség pedig egy szobában van a router (cisco) és a minix, pedig aztan ch állítás... stb.
    Ha valaki xbmc vel akarja használni már fejjebb linkeltem be

    http://www.freaktab.com/showthread.php?7649-justXBMC-quot-new-firmware-for-x7-quot

    v1.1.1
    xbmc internall player with dts/dolby/analog sound support
    new folder on root of sdcard:
    -justXBMC
    *plugin
    *update (update folder will be used for some minor updates to the firmware)
    -remote, mouse, gamepad support
    -ouya mode will be now a plugin and will be not provided with the firmware
    -updated play store
    -gemail app
    -advanced settiongs under android settings
    *update
    *reboot recovery
    *reboot bootloader
    *swich resolution (use it if you dont need 1080p it will swich to 720p "better for gameing")
    -pached libmedia.so for DTS
    -new graphics
    -system bar hiden
    -rooted
    -boot stright to xbmc
    -better mappings for xbox wirless gamepad (supports more games)
    -init.d support
    -gameloft fix
    -new power off buackground and icons
    -nfs support with automount on startap scripts (check /system/etc/init.d folder)
    -build.prop tweaks
    -cwm recovery
    -real 1080p kernel (for compatybility with some tv res is downscaled to 720, can be changed in settings)
    -all apps deleted (only settings, es explorer, browser, download provider andcontacts are left)
    -android settings and apps can be accesed by going to programs>android apps from within xbmc
    -changed bootanimation to justXBMC
    -latest ouya xbmc with HW moded by lewy20041:

    advancedsettings.xml build into apk
    playercorefactory.xml build into apk

    changed icons and splash screen to stock xbmc insted xbmc on ouya
    superrepo repository
    test skins repository
    deleted touched skin

    hogy melyiket használja ugyan is az csak arra van kitalálva, mások használják mx playert. Nekem tökéletesen visz mindent. Van egy futo ftp szerver a minixen. Használom a rajta lévő eHome Media Center-t, hogy a házba a tableten is tudjak sorozatot nézni ha épp nem a tv közelébe vagyok. A minix folyamatosan fut hisz csak 4W ot fogyaszt !!!! (kimérve). Ja egy microsd van benne, amire töltök és visszatöltök. Nagyjából ennyi :) Én a Minix Neo X7-mini Quickshot v2 Rom by The Nitro Team fw-t használom 1080 p kernel patchel !!!

    A kamerákra nincs megoldás vagy megy vagy nem szoktak fwbe integrálni drivereket de csak logitech, én még csak azokat láttam, hogy írtak a működésükről. Bár nem is logitechem van nekem csak a hangot veszi képet nem ad. Én is várok arra hogy javítsák. Szóval aki skypra akarja használni, az keressen rá melyik működik vele, és vegyen olyat.

    Ha bármi kérdése van nyugodtan írjatok és válaszolok :)

    [ Szerkesztve ]

    Huawei Mate 20Pro (LYA-L29)

Új hozzászólás Aktív témák