Új hozzászólás Aktív témák

  • AlanyHal

    kezdő

    válasz pc360 #16 üzenetére

    Légyszíves ne beszélj velem olyan leereszkedően, mintha komplett idióta lennék! Én sosem sértegettelek, Te pedig az elejétől fogva "különös" hangnemet ütöttél meg velem szemben!

    Az építkezős modatot félreértetted. Arra mondtam, hogy idejössz, és elrontod az ember kedvét. Miután végigolvastam az erősen negatív hozzászólásodat, biztos voltam benne, hogy sok ember lelkesedédt letörted vele, nem csak az enyémet. (Ne arra gondolj, hogy fáj az igazság, hanem arra, hogy direkt rodítottál bele!) És a mondandóm másik lényege az volt, hogy ne azért járj ide, hogy kötekedj (még akkor sem, ha ezt Te tapasztalatnak vagy bölcsességnek nevezed), hanem hozz is valamit, ami nem minősül offnak.

    Ne mondd már, hogy mégsosem futottál bele olyan alkalmazásba, ami minden különösebb ok nélkül egy rakás jogosultságot kért! De még ha okkal kéri is, nem minden ember használja ki minden program minden funkcióját. Különbözőek vagyunk, eltérő igényekkel. Tehát nem kell, minenkinek digitális kamilla "szemre-seggre", ahogy beszélni szokás az említett gyógynövényről. Egy program mind fölött. :D Ami 50000 funkcióval rendelkezik, de csak 50-et használok belőle. Inkább nem.

    "De itt alapvető gondok vannak a lista értelmével is."

    Hát igen! Mert amit Te művelsz itt, az valami teljesen más, nem listakészítés.

    ;] ----> https://youtu.be/FHwVFAoZ7LI?t=102

Új hozzászólás Aktív témák