Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • grobi007

    tag

    válasz nyogo83 #77746 üzenetére

    Köszönöm a részletes válaszodat!
    Az utóbbi napokban több szalont is felkerestem, olyan szalonokat is, akik több márkát is forgalmaznak. Érdeklődésemre elég vegyes válaszokat kaptam. Voltak akik jó szívvel ajánlották és volt olyan szalon is, ahol azt javasolták, hogy inkább ne, azért ha nem is tömegesen, de vannak velük problémák.
    Azt javasolták, hogy akkor már sokkal inkább a Suzuki Address 110. Árban nem nagy a különbség, mivel a Suzuki 729 eft-os ára már tartalmazza a regisztrációs adót is, míg a Keeway árai még nem, illetve még üzembehelyezés és papírozásra is jobb árat mondtak rá, így kb. 100eft különbséggel elhozható lehet.
    Az igazat megvallva a Keeway jobban tetszik formailag, de eléggé ellentmondóak a vélemények vele kapcsolatban, sőt ami igazán gyanús, hogy nagyon nincs is. Keresgélve a fórumokon sem olvasni róla, felhasználói értékelések sincsenek, még a népitéleten sem.
    Mit gondolsz? Érdemes lehet inkább Suzuki-t venni? Nyílván 100eft-on már nem múlik semmi. Inkább mint aztán többet legyen szervízben, mint használva, vagy megálljon alattam valahol.
    Előre is köszönöm, amennyiben foglalkozol kérdésemmel! Látom képben vagy a témával!
    Természetesen a többi fórumtárs véleménye is érdekel, szívesen veszem véleményeteket!

Új hozzászólás Aktív témák