Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Criton

    veterán

    válasz Lauda #22819 üzenetére

    Én nap mint nap használom, főleg munkába járáshoz, mert olcsóbb mint a kocsi, és nem kell a dugóban ülnöm, mosolygok is mindig, mikor megelőznek, a lámpánál én meg őket vissza :D Hétvégén meg csak úgy össze-vissza megyek...amit tanácsoltatok.
    Nálam ugye a forgalom miatt, meg az út sem teszi lehetővé, hogy könnyen megelőzhessenek az autók ezért elég hosszú ideig csutka gázon kell mennem "ismerős szerint ha így folytatom akkor be fog sülni a motor:F" Ezáltal sajnos nem nagyon tudom a motort kényeztetni, nem túl pörgetni...
    A városban meg úgy próbálom az autósokat segíteni, ahol lehet kimegyek a buszsávba, de ha jön a BKV akkor ott is nyomnom kell, múltkor a 29es busz volt a fenekemben, max sebességen. Ha nyugis tempóval megyek akkor még a busz is ledudál... :(

    Miket kell egyébként folyamatosan ellenőrizni, ha menet közben nem is tudok a motorra vigyázni...olajat mindig úgy nézem, hogy magát a tartályt ellenőrzöm, nem bízom magam a műszerfalra...

    Indulás 2-3-4-5perces melegítés mindig megvan..ha nincs, akkor viszont lassan megyek pár percet...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák