Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • FireKeeper

    nagyúr

    sziasztok!

    full kezdőként érdeklődnék a 3d nyomtatás irány. elsősorban belépő szintű printereket nézegettem, a DIY nem probléma, elektronikai szerelésekben már elég nagy tapasztalatom van. youtube stb alapján két printerre szűkítettem le a választást, az Anet A8 és Tevo Tarantula, érdekelne, ti melyiket ajánlanátok inkább. az alacsonyabb zajszint miatt talán a tarantula felé hajlanék inkább de ha azt mondjátok hogy az A8-el jobban járok, meggyőzhető vagyok :)

    elsősorban kisebb méretű funkcionális printek érdekelnek, készülékházak elektronikus/ház körüli projektekhez, illetve lehet kipróbálnék flex töltőanyagot is.

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • FireKeeper

    nagyúr

    Sziasztok,

    ugyan nem 3D nyomtatás, de talán tudtok segíteni. egy Thingiverse-en talált dizájn szeretnék módosítani. talán első körben leírnám, miről is lenne szó, az alapján be tudjátok lőni a nehézséget.
    szóval a kiindulási dizájn ez lenne: [link]
    ez egy vízhűtő radiátor tartó keret, amit szeretnék szimplán venti felfogató keretként használni, és a képen látható módosításokat szeretném rajta elvégezni:

    a pirossal áthúzott részek nem kellenek, mivel egyrészt a gépházat nem terveztem szétfúrni, másrészt, két venti súlyát valszeg a két csavar ami alapból használható, elbírja majd a cuccot.
    a másik módosítás hogy mivel a két ventilátort nem közvetlen egymás alatt, hanem egy pár centis hézaggal szeretném felfogatni, ki kéne bővíteni alsó irányba a keretet, és ennek megfelelően a ventik felfogatásához használt síneket is módosítani.

    ha ez ilyen 10-20 perces módosítás lenne, nagyon hálás lennék ha valaki be is tudná vállalni, vagy ha nem, akkor ajánlanátok valami kezdőbarát szoftvert amiben én meg tudnám csinálni?

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

  • FireKeeper

    nagyúr

    válasz #54597376 #35391 üzenetére

    Írtam privátot :R

    steam, GOG, uPlay: @petermadach || HotS: PeterMadach#2675 || Xperia 10 V || Ultrawide & SFF masterrace || Unofficial and unpaid VXE R1 shill

Új hozzászólás Aktív témák