Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • axlfsi

    veterán

    válasz MrAlex #39135 üzenetére

    Őszinte leszek vele; az elmúlt 1 évben nagyon kevés időm volt foglalkozni a nyomtatással, de azért igyekeztem itt-ott követni a témát és amikor lehetőségem volt, lecsapni egy-egy jó ajánlatra (nem kurvázok, nem kocsmázok, nem cigizek :D ) és így alakult úgy, hogy most van a rommá moddolt E3 V2-m mellett (ezen tényleg már csak a váz és a táp a gyári) egy bontatlan, még a gyári csomagolásában:
    1db. Artillery Sidewinder X2 és 1db. SOVOL SV06 is ... mostanában gondoltam majd beüzemelni őket, de az SV06 plus-nak nem tudtam most ellenálni ezért a pénzért ... úgyhogy még gondolkodom, hogy kibontsam-e őket vagy adjam inkább el :)

    Volna kedved írni pár sort az SV06 gyerekbetegségeiről, ha időd engedi, hogy miket kell/érdemes rajta cserélni? (egy dolgot olvastam eddig csak, hogy a gyári görgők nem túl jó minőség és talán a termisztor is behalt 1 hónap után valakinek (talán pont Te voltál aki írta(?))).

    Köszi! :R

    UI.: E3 V3 annyira hozzám nőtt és annyi munkát tettem bele, hogy azt elvből meg szertném tartani (nem hallani, hogy egyáltalán működik, annyira jók rajta a Nocuták, stb...), így könnyen lehet, hogy az X2-t eladom és marad az SV06 és SV06 plus :F

    UI.: akit még esetleg érdekel: most az első 300 vásárló előrendelői minősítésben megkapja 299$-t (áprilisban szállítják majd...).

    [ Szerkesztve ]

    *** ALLY-t keresek *** ˜”*°•.˜”*°• 𝟚𝟘+ é𝕧𝕖 𝕒 𝕜ö𝕫ö𝕤𝕤é𝕘 𝕥𝕒𝕘𝕛𝕒 •°*”˜.•°*”˜

Új hozzászólás Aktív témák