Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fabula

    őstag

    válasz izisz #3724 üzenetére

    Először is köszönöm a válaszod és a felajánlott segítséged.
    Az LCD szalagkábelére tettem egy zajszűrő ferritet és valóban eltűnt az LCD hiba, már nem jelenít meg összevissza értelmezhetetlen jeleket, stabilan működik, legalább is eddig. Jó ötlet volt, köszi :R .
    Sajnos az utóbbi napokban alig volt időm a 3D nyomtatással és a nyomtatóval foglalkozni, de remélem a jövő héten már több időm lesz.
    Közben sorban megjöttek a tuning alkatrészek is, jelenleg éjszakánkként ezekhez nyomtatok ki egy-egy darabot, hogy mielőbb fel tudjam szerelni (E3DV6 HE, Igus DryLin csúszócsapágyak, GT2 szíj és görgők, stb.). Mivel most alapvetően jól nyomtat az A8, addig nem akarok firmwaret cserélni, míg ezeket át nem szereltem, majd utána jöhet a Marlin is, addig már elleszek a SkyNet-el.
    Azóta csak egyszer produkált újraindulást, mióta hűtöm a tápot és az alaplapot is, szerencsére csak három réteg után, így nem volt nagy veszteség, de még mindig nem értem, mi miatt indul újra. Gondolok arra, hogy esetleg a táp szűrése nem megfelelő és onnan kaphat hálózati zavarjelet, vagy érzékeny a kisebb hálózati feszültség ingadozásokra, nem tudom. Próbálok szerezni egy szünetmentes tápot és megnézem, azzal jelentkezik-e az újraindulás.
    A Marlin ügyben majd írok, ha kész vagyok az átépítéssel és jöhet a firmware csere, ha még akkor is élhetek a felajánlott segítségeddel.

Új hozzászólás Aktív témák