Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #19103744

    törölt tag

    válasz fabula #35936 üzenetére

    Nos, "barátilag" nem úgy kezdünk valakinek megjegyzést tenni, h. "azt nem értem, hogy miért rólad szól ez a fórum már egy ideje." Vagy nem érted amit írsz, vagy egyszerűen hazudsz amikor barátságról beszélsz. Ez azt jelenti amit most leírtál. "Sajnos teleszemeteled ezt a fórumot a buta kérdéseiddel" vagy "értelmetlen kérdéseket teszel fel meg furcsa válaszokat írsz és okoskodsz is kicsit." az igazság. Irritállak. Ezzel az egyetlen szóval is leírhattad volna, és nem kellene ki tudja hány kört futni még. Neked van egy elképzelésed a világról, mindenkinek úgy kell élni, kelni, feküdni, enni, inni olyan ruhákba járni stb. A dölyfös ember ismertetőjegye. Görgess tovább ember. Nem olyan nagy dolog, vagy kattints ahogy javasoltam és ennyi. A fórum címe: 3D nyomtatás. Nem pedig 3D nyomtatás profiknak. Vagy 3D nyomtatás fabula fóruma, esetleg 3D nyomtatás fabula és baráti köre stb. És már meg is mondod úja, "fórum arra való" szóval arra való, h. neked legyen jó. A te ízlésednek feleljen meg. Tévedsz. A fórumot arra találták ki, h. az emberek megbeszéljenek dolgokat. A fórumokban létre lehet hozni topikokat, h. szűkíthessék az adott témakört. Még csak topik gazda sem vagy, nem értelek miért állsz belém. De lelked rajta. Valóban írtam olyat, h. besült de lényegtelen, ez csak szőrszálhasogatás részedről. Fontoskodsz. Mindenesetre én megoldom ami neked nem ment. 15€-t megér nekem, h. egy évig ne lássam amit írsz :D Köszi a "majdnem jó szándékú "segítséget".

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák