Új hozzászólás Aktív témák

  • Vagany

    őstag

    válasz tasiadam #71631 üzenetére

    Ha arra gondolsz, hogy a táp miatt az SSD és a HDD is elszállhat ezzel együtt a mentések is akkor világos, igazad van :R . A fontosabb dolgok jelenleg egy másik HDD-n vannak ami nincs is a gépben, illetve felhőben. De azért az évek alatt sokmindent összeszed az ember amit szeretne megtartani és ha gond van, bár megszerezhetők, de nehezen vagy talán nem is olyan fontosak, csak eszmei értékük van. Ezekre nincs elegendő felhő és nem is szeretnék erre is fizetni. Első körben a tárhelynövelés és a sebességnövelés SSD-vel ami felmerült, de ezzel együtt gondoltam a HDD-t mint plusz biztonságot az SSD-k miatt. Ahogy írtam is a nas lehet a következő, még egy 4TB vinyóval, ami, ha jól olvastam itt, előnyösebb is lehet, ha nem egyforma :B . Azt kérdezni is akartam, hogy csak a gyártás időben jó az eltérés, esetleg teljesen más gyártó más típusa is lehet mirrorban. Nagyon régen használtam mirrort, de akkor az volt a javaslat, hogy 2 egyforma HDD-vel érdemes. Még az SSD nincs is meg, pedig az egész onnan indult :B . A vincsit se rendeltem még meg, de a segítségetekkel megvan a kiszemelt. Nem sürgős, inkább jól megfontolom a dolgokat. A táphibán kívül azért az SSD vagy az alaplaphiba esetén előforduló adatvesztést talán el tudom kerülni így is :U és egy esetleges visszaállítás is gyorsabb, és maradéktalan lehetne.

    #71632 tibaimp :R

    -<[]>- https://mowned.com/vagany

Új hozzászólás Aktív témák