Új hozzászólás Aktív témák

  • gurabli

    senior tag

    Kb két hete elkezdett döglődni a pont egy éves WD 1,5TB EARS Green vinyóm...HTPC-ben használom, ami letöltőgép is egyben. Külön hűtése van a vinyónak (Antec HTPC ház). Mondjuk dolgozik is rendesen, mert napi 10-12 órát biztos, hogy megy és torrent fut rajta (a rendszer is), meg TimeShifting HD és digitális TV-hez, stb... De azért vicc, hogy ilyen gyorsan kakukk. Egyszer csak nem indult a rendszer, kijött, hogy sérült a win7, startup recovery fut majd 10 percet és keksz, nem tudja javítani. Chkdisk 4 (ha jól emlékszem) bad sectort jelzett, meg valami csomó hibát, hogy ez meg az sérült, szét is esett a rendszer. Fogtam, és a rendszer partíciót leformáztam (nem gyorsformázás), ez után eltűntek a hibák, újra telepít mindent, egy darabig működött is, de most megint kezdi.

    Gondolom itt abba is hagyhatom, már jeleztem, hogy kérek helyette másikat (3év garancia). Lehet, hogy megoldható egy másikra a csere, most egy kicsit tanácstalan vagyok.
    2TB-ban mi a jó választás, lehet ez a WD EARS?
    Gondolkodom esetleg egy 7200k-n is, ott a Hitachi 7K1000.D? Vagy maradjak inkább 5400rpm-nél?

    Köszönöm!

    "Akinek pénze van, az ne zavarja dolgozással a mások munkáját " R.J.

Új hozzászólás Aktív témák