Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • TechN7ne

    nagyúr

    válasz 4264adam #47784 üzenetére

    HD6970 erős kártya magában,csak a mostani AMD driver-ek inkább az újabb kártyákra vannak optimalizálva,hisz vannak olyan szoftveres fejlesztések,amiket már nem is ismer a kártya.

    Ebben az estben egy régi jól bevált driver-t kell keresned,kutatnod,legalább egy évest,hogy vlmilyen szinten lagolás mentesebb legyen az egész működés. Új játékokban ígyis-úgyis lesznek lassulások,lagolások,de a régi játékokban hasasítani fog FHD-ban.

    Végeredményben,neked kell eldöntened,mik azok a játékok,kedvencek,amiken észrevetted hogy Nvidian,vagy akár AMD-n kényelmesebben fut,és olyan kártyát válasszál.
    Többségében sajnos,mivel nekem is voltak AMD kártyáim és nagyon szerettem,legalább 75%-al van fölényben szoftveresen és játékok támogatásában is,ezek mellett sok AMD logóval ellátott játék is folyékonyan,akadás mentesen fut. Félreértés elkerülés érdekében csak PC-ről beszélek,mivel az új konzolok már AMD-el vannak ellátva.

    Én azt mondom neked,vegyél egy GTX 660/GTX660 ti-t,ezek jól bevált szériák voltak ,és nem is olyan rég!
    FHD-n hasítani fog minden,de természetesen ahhoz ki is kell hajtani az újabb játékokat egy nem rossz procival.

Új hozzászólás Aktív témák