Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Ren Hoek

    veterán

    válasz Root Banane #37149 üzenetére

    Mindenhol azt írják, hogy decemberben valamikor. Ha nem késik a dolog... A DICE fejlesztője azt írta, hogy 2 hónap alatt lehet implementálni a mantle api-t, szóval remélhetőleg nem késik, és kiadják decemberben a mantle patch-et. Plusz már ott van az EA 15 készülő játékkal, a Crytek, Rebellion, Oxide stb... Ebbe a palacsintába nem nagyon tud belekakkantani már az nVidia. Olcsóbb lesz nekik is ha beállnak a sorba.
    Amúgy az AMD-s 6000 szériások sem olyan régi kártyák, és még nem GCN-esek, szóval azok a kártyák is elértéktelenedhetnek.

    Persze mindez csak az új játékok piacát fogja megbolygatni... a régi játékokkal minden ugyan úgy megy (én úgy is régiekkel játszok, de pl az Occulus Riftet iszonyat kipróbálnám a Forest alatt, azt meg támogatja majd a Mantle rendesen. A crossfire teljesen új alapokra kerül majd, így ha most vesz az ember egy 270x-et, simán megérheti majd mellé később még egy.)

    MOD: Ha a régi és új játékokat nézzük, lehet nem nagy problem, ha csak az új játékok gyorsulnak mantle alatt... viszont gazdasági értelemben, a kártya elértéktelenedhet. Ha azt vesszük, hogy egy PH-s tesztben +25% teljesítmény néhol 40 ezerbe is kerülhet, akkor bizony be lehet ezzel szopni rendesen...

    [ Szerkesztve ]

  • Dyingsoul

    veterán

    válasz Root Banane #37149 üzenetére

    Szerintem ez a mantle dolog csak parasztvakítás. Se egy tech demót\benchmarkot sem láttunk se semmit. Másfelől meg a zöldek is lépni fognak, ha bejön az alacsony szintű programozás és szerintem részükről sokkal stabilabb megoldás várható majd.

    Akár így akár úgy: szerintem nem a mantle hype kell hogy meghatározza azt, hogy milyen vga-t veszel. (Főleg úgy, hogy egy olyan technológiáról van szó, amit a gyakorlatban még nem is láttunk műkködni...)

    - Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok, mivel másoknak is hasznos lehet. Erre való a szakmai fórum! -- YT: youtube.com/dyingsoulgaming -- FB: facebook.com/DyingsoulGaming/ Stream: http://twitch.tv/dyingsoul

Új hozzászólás Aktív témák