Új hozzászólás Aktív témák

  • Szityak

    tag

    Sziasztok!

    Jelenlegi gépemhez nézek vga-t. Sokat olvastam és nézelődtem mire nagyjából dűlőre jutottam, hogy 1060 6gb lesz. A keretem olyan 80-100 között van. 480 8gb volt még a vetélytárs ugye ami csak dx11ben gyengébb picit mint gtx 1060. De úgy gondoltam 1-2 éven belül még dx11fog dominálni.

    Erre beszélgettem egy nagyon kocka haverral aki első lépésben nem venne gigabyte kártyát mert hogy "nem olyan jó minőség". Ajánlotta inkább gainward, palit vagy esetleg msi. De igazából ő ennyiért 480 8gb-os karit venne. Na itt bizonytalanodtam el újra.

    Nem értek hozzá annyira. Volt egy gigabyte r9 280am ami jól szolgált, nem volt rá panaszom de úgy gondoltam most kipróbálnék egy gtx-et.

    Egyébként a véleménye (végső), hogy ő egy gtx 1070 8gb-ot venne, mert több vram és tovább elég. Igazából meg tudom szerezni a többlet költséget, csak nem tudom valóban akár egy évvel is meg tudja dobni a gép életét.

    Egyenlőre fullhdban tervezek, mert monitorom sincs jobb meg időm sem annyi, hogy nagy kocka legyek.

    Ebben kérek véleményeket, ha lehet. Megéri-e a 1070 vagy most inkább olcsóbb kari és majd csere ha elfogy?
    Tényleg gagyesz a giga? Vagy csak a nagyon finnyásak nem veszik. Napi max 1 óra játékról lenne szó. De inkább hétvégente pár óra, a mostani időbeosztásom szerint :)

    A gép egyébként egy MSI mortar b150, i5 6600, 8gb kingston fury (egyenlőre), és egy BQ pure power 9 600 w. Ha nem találná vki.

    Köszönöm a válaszokat! ÜDV

    Ryzen 7 5800x, ASUS ROG STRIX b550F Gaming, 2x16 gb G.SKILL, Sapphire 5700xt

Új hozzászólás Aktív témák