Új hozzászólás Aktív témák

  • sutyerák007

    senior tag

    Sziasztok!

    Lecserélném a kártyámat (GTX1060) valami erősebbre. Első lépésként új karit vennék majd nem sokkal utána a jelenlegi gép többi alkatrészét is cserélem.
    Szóval az újaknak a teljesítményét kellene figyelembe venni. Tápot a kártyával együtt most cserélném.

    1. Pontos konfigurációd leírása (processzor, táp stb.) - /vagy hivatkozz az adatlapodra/
    Jelenlegi konfig az adatlapomon megtalálható. Ezek mellett lenne pár hónapig.
    Utána cserélném a procit valami 7000-es szériás ryzenre vagy 13.gen intelre
    Szerintem egy 7700x vagy ennek valami inteles megfelelője lesz az új kártya párja.

    2. Milyen felbontás mellett szeretnéd használni?
    Jelenleg 1080p 144hz de tervben van a 1440p 120/144hz-re váltás.
    Így még ha most marad is a kártyában a komplett gépcserénél jól jön majd az extra teljesítmény.

    3. Milyen célra szeretnéd használni a kártyát? (játék, filmnézés, munka?)
    Játék

    4. Mennyi pénzt szánsz rá?
    400-450k körül lenne a határ ennél többet nem igazán szeretnék rákölteni.

    5. Új vagy használt kártyában gondolkodsz?
    Tudom, hogy lehet jó dolgokat fogni használtan de inkább az új mellett maradnék.

    Eddig csak nvidia kártyám volt de nem zárkórom el a másik oldaltól sem. Intel prociról is váltottam ryzenre és azt sem bántam meg szóval...
    Egyetlen dolog amitől tartok az az amd driver. Nem tudom mi újság mostanában velük. Régebben nem mindig sikerült betalálni ha jól emlékszem.

    Ami fontos lenne az a halk működés valamint megfőzni sem akarom fél év alatt.
    Szóval ne valami "fapados" típust ajánljatok kérlek inkább fizetek érte többet ha halkabban és hűvösebben teszi a dolgát.

    Előre is köszönöm. :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák