Új hozzászólás Aktív témák

  • CJ4567

    veterán

    válasz PuMbA #172033 üzenetére

    Megnéztem a videót, és néha a teljesítmény olyan, mintha dobnál a dobókockával egyet, és az lesz az FPS-ed. :)

    1080p ultra, ultra RT-el a 7900XTX gyorsabb, mint a 4090, de a 7900 XT lassabb, mint a 4070Ti, majd 1440p-n RT mellett a 7900XTX hirtelen a 4070Ti szintjét hozza. De a RT nélküli eredményekben is vannak anomáliák, 1080p ultrán pl. a 6700XT kicsivel a 3060Ti alatt van, majd 1440p-n már a 6750XT se tudja a 3060Ti teljesítményét hozni, és még jobban elhúz a 3070.

    Próbáltam már pár RT játékot a 3070-el, és személy szerint még mindig ott tart a technológia, hogy nagyon jó tud lenni, de több az olyan játék, ahol utólag beledobják a játékba, hogy elmondhassák, hogy júhú a PC-s verzióban van ilyen meg ilyen RT, hogy aztán meg se tudd mondani, hogy be van-e kapcsolva, csak kevesebb az FPS-ed, lásd Forspoken.
    Azok a játékok, amikben meg tényleg odavág a RT, oda sok esetben valahogy elég a 8GB is, és a nyers erővel többre mész, mint a 12GB VRAM-mal.

    Személy szerint a nyers erő többet ér, mint a RT, és a legtöbb ember így gondolkodik.

    Én eleget játszottam elavult, gyenge gépen úgy, hogy ha elindult a játék, már játszható volt (elég sok játékot 15-20FPS-el játszottam végig, minimum alá butítva, mert játszani akartam az adott játékkal, pl. GTA 5) ahhoz, hogy inkább játszom minimum 60FPS-el ha lehetséges, és inkább a grafikából adok le ehhez. :)
    Kivétel ha valamiért kötik az ebet a karóhoz, pl. konzol emuláció, akkor képes vagyok leadni az igényekből.

    [ Szerkesztve ]

    No Sana No Life

Új hozzászólás Aktív témák