Keresés

Aktív témák

  • Alpachino

    veterán

    válasz Dtomka #21784 üzenetére

    Az a gond, hogy ez így nem teljesen igaz, mivel a 6950 valóban erősebb, mint ahogyan azt írtam is tapasztalatból korábban, de drágább is.... :K ráadásul egyes játékokban, pl. shift2, AVP2....stb simán hozza a GTX560 TI /TOP a 6950 teljesítményét.

    Azonos ár esetén, már érdekesebb lenne a fellálás :)

    Manitou:

    GTX460 1GB 30K körül itt az apróban találsz egy párat..valami ilyesmit keress :[link]

    [ Szerkesztve ]

    "Hagyjuk a szexualitást a hanyatló nyugat ópiumának!" ( Virág elvtárs)

  • Kayla

    tag

    válasz Dtomka #21784 üzenetére

    Szia!

    Fentebb olvastam, mi a véleményed a 6950 ről. Nos én annyit tudok, hogy nagy keresgélés teszt bújások, videók vélemények után, Ati vonalról át tértem ismét NV vonalra egy 560Ti re voksoltam, ezelött 6870 em volt de igen jó áron eltudtam passzolni anno, úgy volt 6950-t veszek de végül a fent említett példány lett a befutó.

    Nem bántam meg, elhiszem, hogy a 6950 alap esetben erősebb, de Alpachino kollégának igaza van, sok helyen hiába az erő ha NV-nek jobban fekszik.
    ár/arányban a 6950 nyilván csábítóbb.

    De csak ajánlani tudom az 560Ti ket, remélem a közeljövöben alkalmam lesz egy 570GTX esetleg egy 580GTX et kiprobálni.
    Természetesen 6970-et is meglesném. Vagy kitudja 6870X2 XDDDD :D

    A halál eljő, akarva akaratlanul. Csak rajtunk áll, hogy szép emlékkel zárunk, vagy keserédes tapasztalatokkal.

Aktív témák