Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gelbelex

    őstag

    válasz canniball #910 üzenetére

    Bocs, régen néztem a topikba... :R

    A #904-ben lévőkön kívül sajnos nincs lényeges infóm.
    Tudomásom szerint a PVR-350-ben 9-bites a DAC (ADC?), a PVR2000-ben 10-bites.
    Mégis a Hauppauge képe szebb? Lehet, nemtom. :F
    Az igazi komoly (valamit érő) összehasonlításhoz ugyanabban a konfigban, ugyanarra a kábelre kötve kellene kipróbálni a két kártyát (kép, hang, felvétel, egyebek), erre nem volt lehetőségem.

    A neten elég sok tesztet találtam a PVR-350-hez, a PVR2000-hez viszont keveset, az egyetlen alapos meg oroszul van, nem értem. :)

    A hardware-es mpeg dekóderről csak annyit tudok, hogy a film nézése nem terheli a CPU-t.
    :F

    Alapvetően az ár döntött. Valamint az, hogy a prohardveren hosszú topik és sok tapasztalat van a Leadtek Expert-kártyájáról, szoftveréről (a hardware-es mpeg enkóderen kívül kb. ua., mint a PVR2000), a Hauppaugeról meg kábé semmi.
    Ezenkívül azt olvastam valahol, hogy a PVR-350-nél a kép felvétel nélkül, csak nézéskor is, mindig átmegy az enkóder chip-en, nemtom, igaz-e. De ha igen, akkor nem tudom, lehet-e tömörítetlen felvételt csinálni...
    Nálam a kábeltévé nem tökéletes, tv-n sem.
    A számítógépen rosszabb egy kicsit, de nem tudom, hogy ez a kártya miatt van-e, vagy a gép zajos környezete miatt.
    Nem tudom, hogy a PVR-350-es esetleg jobb képminősége érvényesülne-e...
    Persze sose lehet tudni.

Új hozzászólás Aktív témák