Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • benjoe1

    aktív tag

    válasz csupmi #1761 üzenetére

    1. Nvidia-s videokártyám van és az ATI multimedia centerével nem ad igazán szép képet. Akinek ATI kártyája van, annak biztos jobb.
    2. Néhány csatornánál recseg a hang (de lehet h. ez a kábeltv hibája - bár a tv-n nem recseg)
    3. A nagy bőszen beharangozott dolby digital 2 csatornás hang támogatása, szűrők állíthatósága sehol sincs. (A hexus oldalán egy ATI dolgozó azt állítja h. a dd hangot nem is tudja az ATI Theator 550, csak a forgalmazók harangozták be, de hogy majdnem mind?)
    5. MPEG2 felvétel minőségét sem nagyon tudom állítani. (Állítólag a christv tudja, de én pénzt nem akarok fizetni még egy programért, jól tört verziója ami támogatja is a kártyát meg nem igen van)
    4. Nem találtam még olyan progit, amivel avi-ban tudtam volna felvenni hanggal együtt, habár ha jól tudom, ezt is tudnia kellene.

    Persze lehet h. én vagyok béna és a kártya tuti, de szerintem egy olyan programot és drivert kellett volna hozzá mellékelni, amivel a chip adta jó adottságokat (12 bit, szűrők) kényelmesen ki lehet használni.

    Persze biztos van még jó és rossz tulajdonsága is a kártyának. Itt a prohardveren is van fórum oldala, olvasd át.

    Egyébként állítólag Win MCE-vel jól működik és elsősorban arra fejlesztették. Pont ezért félek a ZAPTV1001-től.

    https://www.szarvaskovendeghaz.hu/

Új hozzászólás Aktív témák